Akademia » Warsztaty » Magiczny wyjazd oczyszczająco - odmładzający

Magiczny wyjazd oczyszczająco - odmładzający

Data wyjazdu 15 marca 2018 ( czwartek ) - 18 marca 2018 ( niedziela )
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka/Uniejów) - centralna Polska
Opis

„Zapachniało, zajaśniało... wiosna, wiosna -  ach, to TY!”

Wiosna to czas naszego odrodzenia. Pierwsze ciepłe promienie słońca, dłuższe dni, śpiew ptaków, drzewa całe w pąkach i soczysto zielone łąki – powody, dla których możemy rozkoszować się każdą wiosenną chwilą. Coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz, aby chłonąć niepowtarzalne wiosenne zapachy. Chce nam się uprawiać sporty, chodzić na spacery, po prostu czujemy, że znów żyjemy w pełni. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź 4 dni na łonie natury oczyszczając, odmładzając i doładowując swój organizm. Zapomnisz o troskach dnia codziennego rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie, podczas najbardziej energetycznej pory roku.

To, co jesz zostawia w twoim ciele uboczne produkty przemiany materii. Oddychając – wprowadzasz do płuc wiele szkodliwych substancji, których niestety często w miejskim powietrzu jest więcej niż tlenu. Twoja skóra chłonie szkodliwe substancje z pudrów, dezodorantów, perfum i farb do włosów. W efekcie, wszelkie formy toksyn gromadzą się w twoim ciele, tworząc złogi, które najpierw odbierają ci radość życia a potem prowadzą do wielu rodzajów chorób i schorzeń. Aby zachować zdrowie i młodość i pozwolić organizmowi funkcjonować prawidłowo, wskazane jest regularne oczyszczanie organizmu, właśnie wiosną.

Proponuję ci łagodne oczyszczenie organizmu z toksyn i zimowych złogów (tzw. detox). To także szansa na odjęcie sobie lat i poprawę jakości skóry w naturalny i prosty sposób.

Twój organizm posiada naturalną zdolność do oczyszczania się, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Wiosną siły witalne przyrody mogą być źródłem twojej energii życiowej – jeśli tylko im na to pozwolisz.

Możesz kremować się drogimi kremami, łykać kilogramy suplementów diety, nakładać kolejne warstwy makijażu – to nie odejmie Ci lat ani nie pozwoli zachować młodości. Jeśli chcesz wyglądać (a przede wszystkim czuć!) się młodo, skorzystaj z siły natury. Niezależnie od tego ile masz lat – każdego dnia możesz zadbać o to, by proces starzenia się znacznie zwolnił. Jak? Tego, między innymi, dowiesz się na naszym wyjeździe.

Jednym z sekretów, który ci zdradzę, będzie magia naturalnych kosmetyków. Już dawno temu mawiano „Nie kładź na ciało (twarz) nic, czego nie mógłbyś zjeść” - kosmetyki to także pokarm dla twojego ciała.

Nauczysz się prostych patentów na dbanie o siebie - w łatwy i zdrowy sposób.

Siedlisko, do którego cię zapraszam to kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń, którą wypełnia wewnętrzna harmonia. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. Brzozówka to oaza natury w  samym sercu Polski, z dala od zgiełku cywilizacji, jeszcze dalej od problemów dnia codziennego – a jednocześnie tak blisko!

Zapraszam wszystkich (kobiety i mężczyzn), którzy chcą oczyścić się, odmłodnieć, doładować, odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także tych, którzy chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu.

Młodość promieniująca z oczu, z serca, z duszy i wiosenna energia to marzenie każdego z nas.

Zacznij tę wiosnę przyjemnie i zdrowo :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu nauczysz się m.in.:

- naturalnego i prawidłowego wiosennego oczyszczania organizmu
- praktycznych sposobów na zachowanie młodości i odjęcie sobie lat (odmładzające produkty spożywcze, napoje, oddech, masaż, pielęgnacja ciała za pomocą produktów i wysokiej jakości kosmetyków naturalnych)
- codziennych odprężających i rozluźniających technik oddechowych oraz ćwiczeń, które pobudzają energię i chęć do działania
- przygotowywania posiłków oczyszczająco – odkwaszających (dieta oczyszczająca)
- technik oczyszczania organizmu, też psychicznego
- elementów relaksującego i oczyszczającego masażu i automasażu
- wizualizacji / medytacji jako techniki samouzdrawiania ciała, umysłu i duszy

Dowiesz się także:

jak można na bazie tej wiedzy, poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne, zwiększyć odporność na stres i funkcjonować bardziej świadomie w życiu codziennym.

Gorąca kąpiel w leczniczych solankach termalnych (naturalnych) wspomoże proces oczyszczania organizmu.

Jak zawsze przewidywane są miłe niespodzianki :)

Podczas wyjazdu uczestnicy mają możliwość wypróbowania wysokiej jakości kosmetyki naturalne i organiczne polskiej firmy Clochee (www.clochee.com).

Przed wyjazdem uczestnicy otrzymają zalecenia (głównie dietetyczne) dotyczące przygotowania organizmu na czas oczyszczania.

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich wyjazdów oczyszczająco - odmładzających.

OSOBA PROWADZĄCA


Anna Krasucka
- doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, metody zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

MIEJSCE

Wytwórnia Ciszy to siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy (autostradą A2 jedzie się do 2 godz.), 145 km na wschód od Poznania i 180 km od Wrocławia. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie, a wypoczywa się tu wspaniale. Bliskość Uniejowa z jego średniowiecznym zamkiem, parkiem, kolegiatą i dostępem do gorących wód termalnych oraz sąsiedztwo Warty to dodatkowy walor siedliska.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na korytarzu.

Wyżywienie - trzy ciepłe posiłki wegeteriańskie dziennie przygotowywane na świeżo wg autorskiej diety odkwaszającej Anny Krasuckiej oraz napoje wspomagające procesy oczyszczania i odkwaszania. Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestnikami, którzy jadą autem, na wspólny dojazd - chętnie pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Poczytaj OPINIE uczestników poprzednich wyjazdów :)

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 12 do 30
Zapewniamy
 • zakwaterowanie i oczyszczające posiłki wg autorskiej diety Anny Krasuckiej
 • krótką wstępną diagnozę stanu zdrowia
 • wszystkie zajęcia i wykłady
 • codzienne odkwaszające napoje np. chlorofilowy z młodej trawy jęczmienia
 • kąpiel w leczniczych solankach termalnych
 • kuchnię wyposażoną we wszystkie niezbędne narzędzia
 • wszystkie potrzebne produkty
 • wysokiej jakości kosmetyki naturalne
 • świeże powietrze i miłą atmosferę
 • kilka niespodzianek wspierających oczyszczanie i odmładzanie organizmu
Cena pokój 2-osobowy z łazienką (1000 zł/os.); pokój 3-osobowy z łazienką (900 zł/os.); pokój 2-osobowy z łazienką na korytarzu (900 zł/os.)Zgłaszam się na wyjazd
Drukuj stronę
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii PIĘĆ SMAKÓW, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij wyślij.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2017 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.