Akademia » Rodzinny wyjazd wakacyjny dla zdrowia

[ARCHIWUM] Rodzinny wyjazd wakacyjny dla zdrowia

Data wyjazdu 22 lipca 2012 - 28 lipca 2012
Osoba prowadząca Anna Krasucka i goście
Miejsce Gospodarstwo Agroturystyczne "U Barbary", Wysokie Brodno 6, 87-305 Zbiczno, woj. kujawsko-pomorskie
Opis

Lato kojarzy nam się z wakacjami, z odpoczynkiem, ze spędzaniem czasu na obozach, wyjazdach, z dala od domu szukając przygody i wypoczynku. Lato to moment, kiedy spędzamy więcej czasu z naszą rodziną, z dziećmi, aby się dobrze bawić i jeszcze bardziej zgłębić więzi rodzinne. Wyjazd, na który serdecznie zapraszam rodziców z dziećmi, daje możliwość wspólnej zabawy m.in. przy gotowaniu, które niesamowicie integruje członków rodziny.

Skoro taki cudny czas do nas przychodzi, wykorzystajmy to i spędźmy choć kilka dni na łonie natury, zapominając o troskach dnia codziennego.

Zapraszam Was na Pojezierze Brodnickie do krainy 101 jezior. Gospodarstwo agroturystyczne, w którym będziemy wypoczywać, położone jest w przepięknej scenerii bezpośrednio nad jeziorem Wysokie Brodno w osnowie Brodnickiego Parku Krajobrazowego z dala od centrów przemysłowych kraju (zielone płuca Polski), w samym środku natury. Miejsce wśród jezior i lasów doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią.

Zapraszam na cudowny wyjazd rodzinny :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu:

- warsztaty gotowania dla zdrowia
- pieczenie chleba i wytwarzanie domowego twarogu
- podstawy teoretyczne prawidłowego żywienia dzieci i dorosłych
- wizyta w gospodarstwie ekologicznym Państwa Babalskich (BioBabalscy)
- czerpanie papieru dla całej rodziny
- malowanie dla dzieci
- rodzinne zabawy nad wodą
- ćwiczenia relaksacyjne
- ogniska i czytanie bajek dla dzieci
- a przede wszystkim wspólny relaks i czas dla rodziny

OSOBA PROWADZĄCA

Anna Krasucka - czytaj więcej

 MIEJSCE

Gospodarstwo agroturystyczne "U Barbary" położone jest w malowniczej scenerii Pojezierza Brodnickiego. Bliskość lasu i jeziora zapewniają ciszę i sposkój. Dom usytuowany jest nad jeziorem, z prywatną plażą, placem zabaw dla dzieci, trampoliną, miejscem do strzelania z łuku, pole do gry w siatkówkę lub piłki nożnej. Do dyzpozycji kajaki i łódki. Obok plaży znajduje się miejsce na ognisko i grill, a chatka, wiatka służy wieczornym biesiadom. Wokół wspaniałe trasy na wycieczki rowerowe.

 

Właściciele gospodarstwa czynnie działają w Agroturystycznym Stowarzyszeniu Pojezierza Brodnickiego, a także są członkiem Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej Gospodarstwa Gościnne. Kwatery są rekomendowane przez powyższe stowarzyszenia poprzez przeprowadzenie kategoryzacji i nadaniu gospodarstwu dwóch słoneczek. Świadczy to, iż spełniają odpowiednie standardy, a jednocześnie posiadają pewną markę w branży turystycznej.

Zakwaterowanie uczestników w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (z łazienkami w pokojach)

Wyżywienie jest przygotowywane zgodnie z porą roku i z zaleceniami Anny Krasuckiej wg zasad zdrowego odżywiania. Trzy ciepłe posiłki wegetariańskie dziennie, słodkie niespodzianki i przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.

Dojazd we własnym zakresie.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Gospodarstwo agroturystyczne "U Barbary" położone jest w malowniczej scenerii. Bliskość lasu i jeziora zapewniają ciszę i spokój. Dom usytuowany jest 20 m od jeziora, a plaża 100 m od niego w linii prostej. Obok plaży znajduje się miejsce na ognisko i grill, a chatka, wiatka służy wieczornym biesiadom nawet gdy krople deszczu będą chciały Cię Turysto przegonić:). Wlaściciele gospodarstwa zapewniają Ci pobyt w miłej atmosferze.

Nasze gospodarstwo na pojezierzu brodnickim zaczęło działalność w 2000 roku. Od tego czasu czynnie działamy w Agroturystycznym Stowarzyszeniu Pojezierza Brodnickiego, a także jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej Gospodarstwa Gościnne. Kwatery są rekomendowane przez powyższe stowarzyszenia poprzez przeprowadzenie kategoryzacji i nadaniu gospodarstwu dwóch słoneczek. Świadczy to, iż spełniamy odpowiednie standarty a jednocześnie posiadamy pewną markę w branży turystycznej.

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 15 do 20
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2019 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.