Akademia » Rodzinny wyjazd wakacyjny nad jeziorem

[ARCHIWUM] Rodzinny wyjazd wakacyjny nad jeziorem

Data wyjazdu 20 lipca 2014 - 26 lipca 2014
Osoba prowadząca Anna Krasucka i goście
Miejsce Gospodarstwo Agroturystyczne, Wysokie Brodno, Zbiczno, woj. kujawsko-pomorskie
Opis

Lato kojarzy nam się z wakacjami, z odpoczynkiem, ze spędzaniem czasu na obozach, wyjazdach, z dala od domu szukając przygody i wypoczynku. Lato to moment, kiedy spędzamy więcej czasu z naszą rodziną, z dziećmi, aby się dobrze bawić i jeszcze bardziej zgłębić więzi rodzinne. Wyjazd, na który serdecznie zapraszam rodziców z dziećmi, daje możliwość wspólnej zabawy m.in. przy gotowaniu, które niesamowicie integruje członków rodziny.

Skoro taki cudny czas do nas przychodzi, wykorzystajmy to i spędźmy choć kilka dni na łonie natury, zapominając o troskach dnia codziennego.

Zapraszam Was na Pojezierze Brodnickie do krainy 101 jezior. Gospodarstwo agroturystyczne, w którym będziemy wypoczywać, położone jest w przepięknej scenerii bezpośrednio nad jeziorem Wysokie Brodno w osnowie Brodnickiego Parku Krajobrazowego z dala od centrów przemysłowych kraju (zielone płuca Polski), w samym środku natury. Miejsce wśród jezior i lasów doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią.

Zapraszam na cudowny wyjazd rodzinny :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu:

- warsztaty gotowania dla zdrowia
- pieczenie chleba na zakwasie
- podstawy teoretyczne prawidłowego żywienia dzieci i dorosłych (wzmacnianie odporności)
- wizyta w gospodarstwie ekologicznym Państwa Babalskich (BioBabalscy) + możliwość zakupu produktów eko w gospodarstwie
- malowanie dla dzieci
- rodzinne zabawy nad wodą (jezioro Wysokie Brodno - strefa ciszy)
- ogniska, zbieranie drewna w lesie i czytanie bajek dla dzieci
- a przede wszystkim wspólny relaks i czas dla rodziny
- kilka niespodzianek, jak zawsze :) 

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Rodzinnych wyjazdów wakacyjnych :)

OSOBA PROWADZĄCA

 Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, metody zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania, wyjazdy pro zdrowotne, w tym rodzinne oraz wykłady na temat zdrowego żywienia. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi wykłady dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" prowadzonej przez Inę Diolosa, sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut" założony przez Claude Diolosa. Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury w Katowicach u lek. med. Michała Richtera i lek. med. Bartosza Chmielnickiego. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

 MIEJSCE

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w malowniczej scenerii Pojezierza Brodnickiego. Bliskość lasu i jeziora zapewniają ciszę i spokój. Dom usytuowany jest nad jeziorem, z prywatną plażą, placem zabaw dla dzieci, trampoliną, miejscem do strzelania z łuku, polem do gry w siatkówkę lub piłkę nożną. Do dyspozycji kajaki i łódki. Obok plaży znajduje się miejsce na ognisko i grill, a chatka, wiatka służy wieczornym biesiadom. Wokół wspaniałe trasy na wycieczki rowerowe.

 

Właściciele gospodarstwa czynnie działają w Agroturystycznym Stowarzyszeniu Pojezierza Brodnickiego, a także są członkiem Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej Gospodarstwa Gościnne. Kwatery są rekomendowane przez powyższe stowarzyszenia poprzez przeprowadzenie kategoryzacji i nadaniu gospodarstwu dwóch słoneczek. Świadczy to, iż spełniają odpowiednie standardy, a jednocześnie posiadają pewną markę w branży turystycznej.

Zakwaterowanie uczestników w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (z łazienkami w pokojach)

Wyżywienie jest przygotowywane zgodnie z porą roku i z zaleceniami Anny Krasuckiej wg zasad zdrowego odżywiania. Trzy ciepłe posiłki wegetariańskie dziennie, słodkie niespodzianki i przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.

Dojazd we własnym zakresie.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Poczytaj OPINIE uczestników poprzednich wyjazdów :)

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 10 do 20
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2019 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.