Akademia » Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu :)'

[ARCHIWUM] Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu :)'

Data wyjazdu 24 września 2015 - 27 września 2015
Osoba prowadząca Anna Krasucka, gościnnie Magda Wieczorek - Duchewicz
Miejsce Lipowy Dom, Lipowo (nad jeziorem) gmina Piecki, Mazury
Opis

Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania (też wg 5 przemian)
Uwalniający głos i świadomy oddech

Ćwiczenia rozciągające i oddechowe

Rozmowy o kobiecości i jej aspektach w życiu
Relaks totalny
Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego Ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający śpiew, świadomy oddech - Twój głos w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera Jesiennych Wyjazdów Kobiecych, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla Ciebie.

UWOLNIJ GŁOS = UWOLNIJ SIEBIE

Głos odzwierciedla Twoje wnętrze, jego brzmienie niesie informacje o Tobie samej, o tym jak się czujesz i kim jesteś. Blokady związane z jego używaniem znajdują często odzwierciedlenie w innych sferach życia. Wyjazd jest szansą na przyjrzenie się sobie, poznanie własnego głosu i jego cudownych możliwości. Śpiew ma wspaniałe działanie terapeutyczne, potrafi leczyć traumy i niwelować stres. Uwalniając głos, uwalniasz komunikację z samą sobą. Zaczynasz rozumieć i wyrażać siebie - Twoje własne wnętrze.

Na wyjeździe poprzez śpiew i efektywne wykorzystanie oddechu będziesz otwierać to, co zamknięte, rozluźniać to, co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania Twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych. Dowiesz się, jak działa ludzki głos. Będziemy też śpiewać pieśni naszych przodków…

Do tego relaksacja i medytacja dźwiękiem. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegasz samą siebie, jak czujesz się w obecności płci przeciwnej, jakie masz poczucie wartości, jakie jest Twoje życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie masz relacje z innymi itd. Jest przy okazji doskonałym sposobem na odreagowanie.

Kobieta bez względu na wiek, wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna, jest boginią. Dlatego warto zabdać o swoją kobiecość i czuć się z nią komfortowo, wręcz traktować ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.

Poprzez Twój własny głos oraz otwierający, świadomy oddech, możesz dotrzeć do źródła własnej siły, spontaniczności, kobiecości, kreatywności i radości!

Podczas wyjazdu będziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie, co na wyjazdach zawsze jest radosnym przeżyciem. Będziemy jeść pyszne potrawy, dużo się śmiać, śpiewać, relaksować i odpoczywać.

Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia :) Wtedy Qi (energia życia) będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Wyjazd kobiecy jesienią to możliwość łagodnego odprężenia się we wspaniałym gronie kobiet, takich jak Ty. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku. Pozwól jesiennej przyrodzie być źródłem Twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Miejsce, do którego Cię zapraszam, jest niesamowite i oczarowuje każdego gościa - siedlisko nad jeziorem wśród lasów, pół i łąk, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku, wyciszenia, nabrania pozytywnej energii. Tutaj śpisz spokojnie, a budzi Cię świergot ptaków. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź naturalną Boginią w każdym calu :) 

Zacznij tę jesień przyjemnie i zdrowo :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu nauczysz się m.in.:
- prawidłowego odżywiania organizmu na jesień
- uwalniającego i rozluźniającego śpiewu
- świadomego i głębokiego oddechu
- rozluźniania organizmu dzięki relaksacjom
- przygotowywania posiłków dla zdrowia (z niespodziankami)
- praktycznych sposobów na bycie w pełni kobietą z pełną gamą możliwości rozkoszowania się tym
- odkrywać swoją naturalną kobiecość

W programie przewidywane są miłe niespodzianki :)

Podczas wyjazdu uczestniczki mają możliwość wypróbowania wysokiej jakości naturalnych kosmetyków polskiej firmy Sylveco.

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Kobiecych wyjazdów jesiennych :)

OSOBY PROWADZĄCE

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, metody zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania, wyjazdy pro zdrowotne, w tym rodzinne oraz wykłady na temat zdrowego żywienia. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi wykłady dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" prowadzonej przez Inę Diolosa, sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut" założony przez Claude Diolosa. Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury w Katowicach u lek. med. Michała Richtera i lek. med. Bartosza Chmielnickiego. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

Magdalena Wieczorek – Duchewicz

Trener emisji głosu m.in. Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie. Wokalistka, autorka tekstów i muzyki w zespołe Same Suki.

Absolwentka wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Warszawie, mgr Psychologii SWPS. Stale doskonali swój warsztat wokalny i pedagogiczny pod okiem trenerów z Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej „Natural Voice Perfection” oraz Complete Vocal Technic.

MIEJSCE

Siedlisko Lipowy Dom znajduje się nad samym jeziorem, w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w gminie Piecki. Wokól roztaczają się łąki i pola, a w powietrzu unoszą się bajeczne zapachy dziko rosnących ziół. Siedlisko zostało zbudowane w tradycyjnej mazurskiej stylistyce, z zastosowaniem nowoczesnych technologii np. kolektory słoneczne, które ogrzewają wodę. Dom ma własną oczyszczalnię, ogród warzywny, sad i kompost. Spokój tego miejsca oraz świeże powietrze sprawiają, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie, a wypoczywa się tu wspaniale. Wieczorami siadamy przy kominku, gdzie snują się ciekawe opowieści.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na piętrze.

Wyżywienie - trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki dziennie, przygotowane wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Poczytaj OPINIE uczestniczek poprzednich wyjazdów :)

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 10 do 20
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2019 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.