Akademia » Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu :)'

[ARCHIWUM] Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu :)'

Data wyjazdu 19 października 2017 - 22 października 2017
Osoba prowadząca Anna Krasucka, gościnnie Monika Elżbieta Kwiecińska
Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka koło Uniejowa) - centralna Polska
Opis

Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania (też wg 5 przemian)
Tańce dla przyjemności, mocy, jedności i
zdrowia kobiety
Rozmowy o kobiecości i jej aspektach w życiu
Ćwiczenia rozciągające i oddechowe

Relaks totalny
Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający i energetyczny taniec, kreatywność i spontaniczność w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera jesiennych Kobiecych wyjazdów, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla ciebie.

Ciało nigdy nie kłamie, bo ma w sobie pamięć... Możesz je ignorować lub uczynić twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.

Jak uczynić z ciała swego przyjaciela?
Jak słuchać płynących z niego sygnałów, by cię wspierało?
Językiem ciała jest ruch.
Chcesz, by przemówiło?
Zatańcz...

Na wyjeździe poprzez ruch i taniec będziesz otwierać to co zamknięte, rozluźniać to co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych.

Do tego relaksacja i medytacja dźwiękiem. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegasz samą siebie, jak czujesz się w obecności płci przeciwnej, jakie masz poczucie wartości, jakie jest twoje życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie masz relacje z innymi itd. Jest przy okazji doskonałym sposobem na odreagowanie.

Kobieta bez względu na wiek i wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna, jest Boginią. Dlatego warto zadbać o swoją kobiecość i czuć się z nią komfortowo, wręcz traktować ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.

Poprzez taniec i ruch, oddech i ciszę oraz twoją kreatywność, możesz dotrzeć do źródła własnej siły, spontaniczności, kobiecości, energii i radości!

Zajęcia na wyjeździe przynoszą kobietom następujące korzyści:
- odzyskanie kontaktu z własnym ciałem - polepszysz jego świadomość i poczujesz pełnię siebie
- odprężenie - puścisz napięcia i blokady
- większa kreatywność w tańcu - znów zaczniesz się prawdziwie bawić
- poczucie wolności, lekkości, radości i szczęścia
- uwrażliwienie na doznania seksualne - zaczniesz czerpać przyjemność
- uzdrawianie kręgosłupa i bioder
- poprawienie kondycji, witalności i dobrego samopoczucia oraz jakości kobiecego życia

Podczas wyjazdu będziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie, co na wyjazdach zawsze jest radosnym przeżyciem. Będziemy jeść pyszne potrawy, dużo się śmiać, relaksować, odpoczywać.

Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia :) Wtedy Qi (energia życia) będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Wyjazd kobiecy jesienią to możliwość łagodnego odprężenia się we wspaniałym gronie kobiet, takich jak TY. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku. Niech jesienna przyroda będzie źródłem twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Siedlisko, do którego zapraszam, to kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń, wypełniona wewnętrzną harmonią. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To oaza natury w samym sercu Polski, z dala od zgiełku cywilizacji, jeszcze dalej od problemów dnia codziennego – a jednocześnie tak blisko! Siedlisko położone jest przy magicznym sosnowym lesie, wśród pół i łąk. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku i wyciszenia. Tutaj śpisz spokojnie. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Zapraszam kobiety w każdym wieku, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź naturalną Boginią w każdym calu :) 

Zacznij tę jesień przyjemnie i zdrowo :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu (w praktyce) m.in.:
- prawidłowe odżywianie organizmu na jesień
- energetyczny i rozluźniający taniec i ruch
- świadomy oddech
- rozluźnianie organizmu dzięki relaksacjom
- przygotowywanie niektórych posiłków, dla zdrowia (z niespodziankami)
- praktyczne sposoby na bycie w pełni kobietą z pełną gamą możliwości rozkoszowanie się tym
- odkrywanie swojej naturalnej kobiecości

W programie przewidywane są jak zawsze miłe niespodzianki :)

Podczas wyjazdu uczestniczki mają możliwość wypróbowania wysokiej jakości kosmetyki naturalne i organiczne polskiej firmy Clochee (www.clochee.com).

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Kobiecych wyjazdów jesiennych :)

OSOBY PROWADZĄCE

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, sposoby zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

Monika Elżbieta Kwiecińska
choreoterapeutka, instruktor improwizacji i symboliki ciała

Choreoterapię ukończyła w Międzynarodowym Instytucie Neurokinezjologii Rozwoju Ruchowego i Integracji Odruchów w Warszawie. Absolwentka m.in. Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Członek Polskiego Towarzystwa Socjoterapeutów i Trenerów. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pedagog z powołania, instruktor tańca, trener fitness. Od zawsze zafascynowana pracą z ciałem - z pasji do ruchu i miłości do ludzi. Uwielbia świadomy terapeutyczny trening, który w sposób holistyczny podchodzi do człowieka.

MIEJSCE

Wytwórnia Ciszy to siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy (autostradą A2 jedzie się do 2 godz.) i 145 km na wschód od Poznania. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie, a wypoczywa się tu wspaniale. Bliskość Uniejowa z jego średniowiecznym zamkiem, parkiem, kolegiatą i dostępem do gorących wód termalnych oraz sąsiedztwo Warty to dodatkowy walor siedliska.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na piętrze.

Wyżywienie - trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki dziennie, przygotowywane na świeżo wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + przez cały czas dostępne napoje i napary odpowiednie do pory roku. Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Poczytaj OPINIE uczestniczek poprzednich wyjazdów :)

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 12 do 30
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2019 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.