Akademia » Online » Akademia Zdrowia i Witalności

Akademia Zdrowia i Witalności

Data rozpoczęcia 26 stycznia 2022 ( środa ) od 19:00 do 20:00 - 20 kwietnia 2022 ( środa )
Osoba prowadząca Anna Krasucka - mentorka zdrowia i dietetyk leczniczy wg tcm
Miejsce Internet na platformie Zoom + zamknięta grupa na FB


NAUCZ SIĘ SKUTECZNYCH METOD I WYPRACUJ NOWE NAWYKI DLA ZDROWIA, ABY PRZEZ DŁUGIE LATA CIESZYĆ SIĘ WITALNOŚCIĄ I DOBRYM SAMOPOCZUCIEM.Zdrowie to przede wszystkim stan pełnego fizycznego, umysłowego, społecznego i duchowego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby. Gdy to sobie uświadomisz, zrozumiesz, że od stanu Zdrowia zależy, czy zbudujesz zdrową rodzinę, bliskie relacje, owocny biznes, szczęśliwe życie i czy zrealizujesz swoje marzenia.
Z pewnością wiesz, czym jest ból, złe samopoczucie i cierpienie fizyczne. Każdy z nas doświadczył takiego stanu. A tym bardziej, gdy dolegliwości pojawiają się coraz częściej i od dawna nie dają Ci normalnie funkcjonować. Gdy masz zaplanowane spotkanie biznesowe lub wyjście ze znajomymi do restauracji, a tu dopada Cię ból brzucha albo migrena. Coraz częściej zostajesz w domu, aby w razie co móc się położyć i przeczekać trudny czas.
Ale czy tak chcesz dalej żyć? Z pewnością nie.
Więc zacznij działać TERAZ i weź byka za rogi. Nigdy więcej nie dopuszczaj do takiego stanu zdrowia.
Szkoda Twojego czasu, bo szkoda upływającego życia.

Bo Zdrowie nie jest zrządzeniem losu, ani dziełem przypadku. To efekt przemyślanych i rzetelnie zaplanowanych kroków oraz ich sumienna realizacja dzień po dniu, miesiąc po miesiącu. Otwórz się na świadome kroki wplatane w Twoją codzienność.Sięgniesz po swoje możliwości i w połączeniu z solidną wiedzą, którą się z Tobą podzielę w ramach Akademii Zdrowia i Witalności oraz moim 14-letnim doświadczeniem, wcielisz w życie swoje zamierzenia.

Intencją Akademii jest zwiększenie Twojego potencjału zdrowotnego, polepszenie samopoczucia i stworzenie rzeczywistości, w której Twoje życie stanie się przyjemnością. Dzięki motywacji, systematyczności i wytrwałości, nowe nawyki budujące zdrowie, a wraz z nimi pozytywne przemiany staną się Twoim życiem. Wszystko po to, abyś długotrwale poczuła się dobrze ze sobą.

Łatwiej jest pozostać w zdrowiu niż je przywrócić.

                                                                                          Anna Krasucka

CZYM JEST AKADEMIA ZDROWIA i WITALNOŚCI

Przez 3 miesiące będziemy spotykać się online, raz w tygodniu. Każdy mój wykład NA ŻYWO to 1h merytorycznej wiedzy w temacie holistycznego dbania o zdrowie. Poza teorią, przekażę Ci wiele cennych wskazówek praktycznych i zadania do samodzielnej realizacji, co pomoże Ci sprawnie i skutecznie wypracować korzystne nawyki dla zdrowia, a tym samym o niebo poprawi jakość Twojego życia.

Bierzesz udział:
- pozostając w domu - oszczędzasz na kosztach dojazdu
- z dowolnego miejsca na świecie
- o wybranej porze - jeśli nie możesz być na żywo, każdy wykład jest nagrywany i udostępniany uczestnikom
- we własnym tempie - dostęp do nagrań masz przez kolejne 6 miesięcy

CO DA CI AKADEMIA?

Podczas trzymiesięcznej Akademii Zdrowia i Witalności poznasz najbardziej skuteczne sposoby wzmacniania organizmu, dzięki czemu zbudujesz trwałe fundamenty zdrowia i dobrego życia.

Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój organizm oraz jaki ma potencjał do bycia zdrowym.
Nauczysz się planować zdrowie, jak dobry biznes.
>  Poznasz, czym jest witalność oraz jakimi drogami z sukcesem i determinacją do niej dochodzić.
>  Będziesz umiała rozpoznawać własne potrzeby i dostosowywać do nich Twoje działania.
Porzucisz nawyki osłabiające Twoje samopoczucie i zdobędziesz energię do tworzenia nowych, konstruktywnych.
>  Uświadomisz sobie, jak żyć w zgodzie z naturą, aby czerpać z jej potencjału i budować witalność.OTO, CO DOSTAJESZ w RAMACH AKADEMII

Holistyczny Program Akademii Zdrowia i Witalności
3 miesiące cotygodniowych spotkań z Anną Krasucką online na żywo
12 godzin pracy bezpośrednio z Anną Krasucką - wartość 4800 zł
3 godziny pytań i odpowiedzi - wartość 1500 zł
12 ćwiczeń do samodzielnej realizacji - wartość 300 zł
dostęp do nagrań z wykładów przez 3 miesiące trwania Akademii + 3 miesiące po zakończeniu = 6 miesięcy - wartość 200 zł
Certyfikat ukończenia Akademii
Wartość kursu: 6800 zł

> BONUS #1 o wartości 400 zł: 7-dniowy pełnowartościowy JADŁOSPIS (wersja zimowa) z PRZEPISAMI !
> BONUS #2 o wartości 500 zł: Sesja Q&A Pytania / Odpowiedzi w kwietniu
> BONUS #3 o wartości 500 zł: dostęp do zmotywowanej grupy uczestników Akademii na FB (grupa zamknięta)
Wartość bonusów: 1400 zł

Wartości razem: 8200 zł.
DZIŚ DOŁĄCZ ZA

1300 zł

cena regularnaOPINIE UCZESTNIKÓW MOICH WARSZTATÓW

Serdecznie dziękuję Aniu za wszystko. Te warsztaty pokazały mi, że można żyć wolniej, inaczej i bardziej wartościowo. Byłam tak bardzo wycieńczona, że nie chciało mi się żyć i cieszyć się czymkolwiek i kimkolwiek.

Puściło mnie to wewnętrzne napięcie.
Poznałam ludzi, którzy tak jak ja uważają "że wszystko zależy od nas samych" i dzięki temu wierzę w siebie bardziej. Rozpoczęłam drogę świadomego odżywiania, czytania etykiet, wybierania zdrowych produktów. Trzeba tylko wiedzieć czemu to wszystko służy.
Tę wiedzę odziedziczą z pewnością moje córy.
Utkwiło mi bardzo w pamięci Twoje "zacznij od już, teraz" - za to również Aniu dziękuję. Masz rację, nie ma co tracić czasu na długie wyczekiwanie, trzeba robić to co się da "właśnie dziś". To BYŁA BEZCENNA RADA.
To działa, to cieszy już, teraz, dziś :-) to niebywałe ile można już".
Wielka dobroć Aniu bije od Ciebie, niechaj wraca ona do Ciebie w zwielokrotnionej formie.
Wielki szacun., Kasia

  *   *   *
Po warsztatach czułam się cudownie, przyzwyczaiłam się do dobrych nawyków, staram się trzymać tego, jem jeszcze więcej warzyw, piję herbaty ziołowe, częściej gotuję kasze, szczególnie jaglaną. Schudłam ponad dwa kilo :)

Dziękuję ze cudowny czas, magiczną i niepowtarzalną atmosferę oraz zdobytą wiedzę i wskazówki, które wprowadzam w życie. Mam nadzieje, że będę kroczyć drogą, którą wybrałam, staram się i uczę cierpliwości w pokonywaniu trudności. Jestem wdzięczna za to, że Cię poznałam i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Całuję i pozdrawiam serdecznie, Magda

   *   *   *
Zbieram się na maila, aby stworzyć go w sposób na który zasługujesz. Chciałam Tobie serdecznie podziękować za moce jakimi mnie obdarowałaś. Ta energia, to ciepło, ta wspaniała atmosfera, którą stworzyłaś. Dzięki sile, która emanowała z Ciebie, udało mi się zmienić moje żywienie totalnie. Rzuciłam palenie papierosów, codziennie biegam w lesie, czasem płacząc, czasem krzycząc, czasem mrucząc by wydobyć nagromadzoną energię, codziennie tańczę w stronę słońca. Jest wspaniale. Otwarte serce, otwarta głowa by odnaleźć zaginiony skarb. Dziękuję, że dałaś mi siłę bym zawalczyła o lepszy wspaniały wewnętrzny świat i dalej by rozprzestrzeniać go wśród moich dzieci, męża, przyjaciół, pracowników i wszystkich których spotykam.
Do zobaczenia, buziole :-) Ela

DLACZEGO ZE MNĄ?Jako dziecko przeszłam wiele zdrowotnie. Często towarzyszyły mi dolegliwości trawienne, bóle brzucha, zaparcia, nawet wielodniowe, ale o tym się nie rozmawiało, więc myślałam, że to normalne i że każdy tak ma. Jako 10-latka pojechałam w trakcie roku szkolnego na turnus rzekomo mający polepszyć mój ogólny stan zdrowia i mnie wzmocnić. Efektem wyjazdu było osłabienie i silne zapalenie płuc. Ciągle było mi zimno. Od początku, czyli 14 roku życia miałam bardzo bolesne miesiączki, co również świadczyło o nierównowadze w organizmie.

Jednak największy problem pojawił się, gdy jako 19-latka wyjechałam do Niemiec. Nowe i kulturowo trudne sytuacje, z jakimi tam się zetknęłam, wywołały u mnie silne emocje, z którymi nie umiałam sobie poradzić. Do tego nieodpowiednie jedzenie i mój organizm całkowicie się rozregulował. Jednym z objawów była nadwaga. Zmagałam się z trwającym około 5 lat epizodem tycia i odchudzania. Żadne diety nie skutkowały. Prowadziły wręcz do kolejnych dolegliwości zdrowotnych. Wypryski pokrywały moją twarz. Nikt nie umiał mi pomóc. To był bardzo trudny czas w moim życiu.

Przełom nastąpił, gdy zetknęłam się z medycyną chińską, która na dobre przyniosła mi zrozumienie tematu i wcielenie jego prawideł w życie. Niektóre problemy zdrowotne znikły w krótkim czasie, z innymi radziłam sobie o wiele lepiej. Zdrowiałam. Wypryski zniknęły, moja skóra nabrała blasku, umysł stawał się jaśniejszy, ujawniła się kreatywność. Czułam, że znów żyję, że mam moc i ochotę do działania.

Dziś rozumiem, czym jest zdrowie i jak o nie dbać.

Zdrowie to równowaga

Gdy zrozumiałam, że zdrowie to równowaga pomiędzy różnymi obszarami życia, co tworzy moją codzienność i czego chcę Cię nauczyć podczas Akademii, poczułam, czym jest radość istnienia, chęć życia, moc kreowania, odwaga i prawdziwa wolność.

Przez 14 lat, kiedy to prowadzę Pięć Smaków, przeżyłam różne zdarzenia zdrowotne, jednak wiedziałam, co mam robić, aby powrócić do stanu równowagi. A gdy nie wiedziałam, szukałam rozwiązań. Znajdowałam przyczyny danego stanu, wyciągałam wnioski i stawałam się mądrzejsza o kolejne doświadczenie. Organizm się harmonizował, a ja czułam się znów dobrze.

Bo nie chodzi o to, aby w ogóle nie chorować, ale o to, aby wiedzieć, jak transformować chaos w balans. Jak zestroić się wewnątrz i na zewnątrz, aby odczuwać chęć życia. Jak uwolnić się z pozycji ofiary.
Stan choroby uświadamia czym jest stan zdrowia.
Z każdej nierównowagi możesz wyjść. Każdy bałagan możesz uporządkować. Bo życie to ciągła zmiana, a energia zdrowia jest w nieustannym ruchu. Chyba, że trybem życia zablokujesz jej przepływ tworząc zastój, ból, chorobę i patologiczne nagromadzenia. Jednak zawsze możesz przywrócić swobodną cyrkulację energii i nadać jej kierunek płynięcia. Ty decydujesz, co będzie Twoją zmianą.
Twoja droga do zdrowia może zacząć się teraz...


3-MIESIĘCZNY PROCES, PODCZAS KTÓREGO NAUCZYSZ SIĘ SKUTECZNIE DBAĆ O TWOJE ZDROWIE I WITALNOŚĆ


W medycynie chińskiej istnieje zasada 90 dni. Efekt Twoich dzisiejszych kroków będzie widoczny po trzech miesiącach. Ta zasada daje szansę na dokonanie w odpowiednim momencie przemian w życiu. Możesz tym samym zapobiec wielu dolegliwościom, które skutkują mniejszym lub większym cierpieniem. Po co obawiać się tego, co przyniesie jutro. Po co lękać się o zdrowie i życie swoje oraz najbliższych. Strach bierze się z niewiedzy. Teraz masz najlepszą możliwość, aby się dowiedzieć, jak skutecznie zbudować silne i trwałe nawyki dla zdrowia.

Regularne lekcje na żywo ze mną, rzetelna wiedza dotycząca tych obszarów życia, które mają bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie, praktyczne zadania do pracy własnej i moc płynąca z bycia częścią zmotywowanej grupy. To wszystko przez 3 miesiące pomoże Ci skutecznie dokonać pozytywnych przemian i da szansę je utrzymać.
Bo 3 miesiące trwale budują nowe nawyki.
Bo 3 miesiące to potrzebny Ci czas, aby się nauczyć i wprowadzić w Twoją codzienność zdobyte umiejętności dla zdrowia.Zacznij działać. Zrób pierwszy krok.

Postaw na swoje Zdrowie i Witalność.

JAKIE OBJAWY WSKAZUJĄ, ŻE TWOJE CIAŁO POTRZEBUJE TWOJEGO WSPARCIA TERAZ?

>  Jestem przewlekle zmęczona, nic mi się nie chce.
Łatwo zapadam na różne choroby.
Nie wiem, jak skutecznie schudnąć, źle się z tym czuję.
Emocje mnie zżerają, nie potrafię sobie z nimi poradzić.
Szybko się męczę, mam zadyszkę wchodząc po schodach.
Nie znoszę jesieni i zimy, zimno paraliżuje moje normalne funkcjonowanie.
Boję się ciężkiej choroby i nie umiem sobie z tym poradzić.
Nie wiem, jak odzyskać radość życia, wszystko jest takie szare i monotonne.
Moja skóra jest sucha i matowa, chcę przywrócić jej blask i elastyczność.
Nie mogę spać. Czuję osłabienie. Brak mi sił.
Nie lubię gorąca, bo nadmiernie się pocę i od razu boli mnie głowa.
Ciągnie mnie do słodyczy, nie potrafię sobie odmówić.
Nie wierzę we własne możliwości samouzdrawiania.
Czuję zastój i potrzebuję ruszyć z miejsca.
Nie umiem wytrwać przy nowym i wracam do starych nawyków.
Posypało mi się zdrowie, nie wiem, jak je odbudować.

A może to:
Interesuję się naturalnymi metodami dbania o zdrowie i szukam inspiracji.
Planujemy mieć dziecko i chcemy się dobrze przygotować do ciąży.
Chcę nauczyć się, jak pomóc sobie i mojej rodzinie odzyskać równowagę zdrowotną.

Jeśli widzisz u siebie tego typu symptomy, to jasny sygnał, że Twoje ciało wymaga Twojej uwagi. Możesz rozwiązać swoje problemy zdrowotne. Naucz się robić to właściwie. Dołącz do Akademii i zajmij się swoim Zdrowiem i Witalnością teraz.


PROGRAM AKADEMII, czyli CO dla CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM
Trzy miesiące to ściśle powiązane ze sobą tematy budujące zdrowie i witalność. Wszystkie one się dopełniają i tworzą jedną spójną całość. To jak układanie puzzli, które w efekcie dają piękny obraz - Twoje Zdrowie. Każde zagadnienie jest omawiane na spotkaniach online na żywo przez Annę Krasucką. Każdy temat to jedna lekcja.

1 lekcja - ZDROWIE
Na początku wyjaśnimy sobie czym jest zdrowie wg tradycyjnej medycyny chińskiej (tcm) w porównaniu do spojrzenia zachodniego. Poznasz koło Tao oraz teorię Yin i Yang. Dowiesz się, jakie przemiany zachodzą w naturze i w Tobie w ciągu doby oraz na przestrzeni roku i całego życia. Zrozumiesz kluczowe znaczenie każdej pory roku, dzięki czemu nauczysz się korzystać z jej potencjału, aby długofalowo zadbać o swoje zdrowie. Dowiesz się, w czym tkwi sukces witalności na lata.

2 i 3 lekcja - JEDZENIE
Te dwa wykłady będą poświęcone jedzeniu. Dowiesz się, jakie znaczenie ma jedzenie w Twoim codziennym życiu. Jak może wyglądać pełnowartościowe śniadanie, obiad czy kolacja. Poznasz Zegar Narządów związanych z trawieniem, w tym przede wszystkim Żołądek i Śledzionę. Nauczysz się komponować posiłki i dopasowywać je do pory roku oraz Twojego samopoczucia. Zaplanujesz przykładowy jadłospis w zgodzie z Twoimi potrzebami.

4 lekcja - PICIE
Na tym wykładzie przyjrzymy się tematowi picia. Dowiesz się, jakie znaczenie ma picie w Twoim codziennym życiu. I co pić. Poznasz różne napoje dedykowane dobremu samopoczuciu. Omówimy temat codziennej kawy. Zrozumiesz, kiedy najkorzystniej jest sięgać po picie. Dowiesz się, jak Nerki są powiązane z piciem oraz jakie napoje je osłabiają. Nauczysz się dopasowywać napoje do pory roku oraz Twojego samopoczucia.

5 lekcja - RUCH
W kolejnym wykładzie zostanie omówiony ruch. Dowiesz się, jaki ruch służy zdrowiu, a jaki je osłabia. Poznasz sprawdzone metody poruszające energię w ciele. Dowiesz się, jak ruch jest powiązany z Nerkami oraz Jelitami. Uświadomisz sobie, jaki rodzaj sportu jest odpowiedni dla Ciebie i nauczysz się prawidłowo z niego korzystać.

6 lekcja - ODDECH
Ten wykład będzie poświęcony oddechowi. Dowiesz się, jakie znaczenie ma oddech dla dobrego funkcjonowania całego organizmu. Uświadomisz sobie jak powiązane są zastoje i nagromadzenia w ciele w tym m.in. zaparcia z Płucami i oddechem. Poznasz techniki oddechowe i nauczysz się korzystać z nich na co dzień.

7 lekcja - SEN
Na tym wykładzie przyjrzymy się tematowi snu. Dowiesz się, jak ma się Zegar Narządów do snu i dlaczego Serce odgrywa w nim bardzo ważną rolę. Poznasz skuteczne sposoby, aby Twój sen był dla Ciebie najbardziej regenerujący. Dowiesz się jak radzić sobie z bezsennością i nocnym wybudzaniem. Nauczysz się prawidłowo korzystać z odpoczynku.

8 lekcja - EMOCJE
W kolejny wykładzie zadbamy o Twoje emocje. Dowiesz się, jak rozpoznawać emocje i z jakimi narządami są one związane. Nauczysz się skutecznie radzić sobie z nimi, aby ich potencjał Cię wzmacniał, a nie osłabiał. Zrozumiesz, kiedy emocje są pozytywne, a kiedy stają się negatywne. Poznasz sprawdzone metody rozluźniające oraz transformujące energię w ciele. Dowiesz się, jak jedzeniem, oddechem i ruchem wpływać na emocje.

9 lekcja - OCZYSZCZANIE
Ten wykład będzie poświęcony oczyszczaniu. Dowiesz się, jak Twój organizm oczyszcza się naturalnie i co możesz zrobić, aby mu w tym pomóc. Przyjrzymy się znaczeniu Wątroby, Płuc i Jelit w tym procesie. Nauczysz się skutecznie radzić sobie z zablokowaniem, aby poczuć ulgę i lekkość. Zrozumiesz, kiedy jest najlepszy czas na detox i jaki rodzaj oczyszczania jest odpowiedni dla Ciebie.

10 lekcja - WZMACNIANIE
Na tym wykładzie przyjrzymy się tematowi wzmacniania i odzyskiwania energii. Dowiesz się, dlaczego Nerki odgrywają w tym temacie kluczową rolę. Uświadomisz sobie, co buduje, a co rujnuje Twój organizm. Poznasz różne sposoby odzyskiwania energii w życiu codziennym i nauczysz się wdrażać je w życie. Doświadczysz mocy obecności i medytacji.

11 lekcja - PLANOWANIE w RÓWNOWADZE
W kolejnym wykładzie zostanie omówiony temat planowania, aby stworzyć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Poznasz, na czym polega work life balance. Dowiesz się, jak możesz znaleźć tę równowagę w swoim codziennym funkcjonowaniu, aby żyło Ci się lepiej i zdrowiej. Zaplanujesz swoje zdrowie. Skorzystasz zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi.

12 lekcja - MOTYWACJA
Ten wykład poświęcony będzie motywacji. Dowiesz się, jak możesz się motywować, aby wytrwale iść drogą przemian. Nauczysz się radzić sobie w trudnych momentach, kiedy to wpadasz na stare tory. Poznasz skuteczność poszczególnych kroków w drodze do zdrowia, aby osiągnąć sukces, który Cię jeszcze bardziej zmotywuje.

13 lekcja - Q&A / PYTANIA i ODPOWIEDZI
Ostatnie spotkanie to prezent ode mnie – sesja Waszych pytań do mnie w temacie Zdrowia i Witalności. Zachęcam do przygotowania się na to spotkanie, bo to wyjątkowa okazja zadawania indywidualnych pytań. Po zakończeniu Akademii nie będzie możliwości zadawania mi pytań mailowo.DLACZEGO WARTO, abyś DOŁACZYŁA DO AKADEMII?
 
Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne porady, które zainicjują u Ciebie konkretne kroki do zdrowia.
>  Otworzysz się na zmiany i uwierzysz we własne siły.
Nauczysz się rozpoznawać własne potrzeby i dostosowywać do nich pro zdrowotne działania.
>  Zyskasz umiejętności czerpania z własnego potencjału oraz otaczającej Cię natury.
Dowiesz się, jak zmieniać negatywne nawyki i tworzyć nowe pozytywne.
>  Podniesiesz swoją witalność wplatając sprawdzone metody w Twoją codzienność.
>  Zaczerpniesz mnóstwo inspiracji z medycyny chińskiej w zakresie utrzymania zdrowia.
Dowiesz się, jak osiągnąć równowagę i wewnętrzny spokój.
Zaczniesz dostrzegać naturalne możliwości budujące zdrowie i witalność.
Poznasz sprawdzone sposoby motywacji, które pomogą Ci w realizacji Twoich zamierzeń.
Odkryjesz ogromny wpływ stylu życia na Twoją jakość bycia.
Dasz przykład swoim dzieciom, jak skutecznie budować zdrowie, aby i one w przyszłości potrafiły dbać o siebie.
>  Uświadomisz sobie, że czując się zdrowo i witalnie możesz wreszcie realizować swoje marzenia, budować wartościowe relacje oraz efektywniej pracować.
>  Zyskasz czas, siły, jasny umysł i chęć życia.

Twoja droga do Zdrowia może zacząć się teraz.

Sama zdecyduj, jak wykorzystasz ten niezwykły czas. Bo nie chcesz przecież czekać, aż zmiana sama się zadzieje, to nigdy nie nastąpi, ani zmagać się samotnie metodą prób i błędów jak do tej pory. Za 3 miesiące możesz być już w innym, zdrowszym miejscu. Wiem, że chcesz ruszyć do przodu i się rozwijać. Zatem zadaj sobie pytanie, czy jakiekolwiek okoliczności są w stanie zahamować Twoje wzrastanie i doskonalenie się?

Stworzyłam Akademię Zdrowia i Witalności, abyś miała szansę na solidny rozwój swojego potencjału. Abyś nabrał pewności, że masz w sobie moc do płynięcia ścieżką zdrowia. I że z każdego potknięcia lub upadku możesz wyjść jeszcze mądrzejsza. Pragnę obudzić w Tobie wiarę we własne możliwości i sprawczość. Zależy mi, abyś po tych 3 miesiącach była przekonana, jak samodzielnie dbać o siebie i nigdy nie wątpiła w moc samouzdrawiania Twojego organizmu. Moją intencją jest wsparcie Cię w holistycznym dążeniu do zdrowia.

Gotowa / gotowy na pozytywne zmiany?

Możesz sięgnąć po Zdrowie i Witalność teraz.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Gdzie i kiedy odbywa się Akademia Zdrowia i Witalności?
- Akademia odbywa się w terminie od 26 stycznia do 20 kwietnia 2022 na platformie ZOOM na żywo, 1 x w tygodniu, w każdą środę w godz. 19.00 - 20.00.

Co, jeśli danego dnia nie mogę uczestniczyć w spotkaniu Akademii na żywo?
- Każda lekcja jest rejestrowana, a nagranie jest udostępniane uczestnikom do ponownego obejrzenia. Także na spokojnie możesz nadrobić Twoją nieobocność.Dostęp do wszystkich nagrań z całej Akademii masz przez 6 miesięcy.

Chcę dbać o zdrowie, ale ciągle wracam do starych przyzwyczajeń. Czy Akademia jest dla mnie?
- Regularne spotkania z Anną Krasucką online na żywo przez 3 miesiące + zadania do pracy własnej + zmotywowana grupa zamknięta na FB umożliwią Ci skuteczne wypracowanie nowych nawyków dla zdrowia. 3 miesiące to odpowiedni czas, abyś poczuła pozytywny efekt regularnej i konsekwentnej nauki w Akademii.

Ile kosztuje udział w Akademii?
- Do 20 stycznia możesz dołączyć do Akademii w promocyjnej cenie 998 zł. Po tym terminie cena regularna wynosi 1300 zł.

Z pewnością pojawią się u mnie pytania związane z omawianymi tematami. Kiedy będę mogła je zadać?
- Po każdej lekcji przewidziane jest ok. 15 minut na pytania uczestników związane z bieżącym tematem. Dodatkowo ostatnie spotkanie w ramach Akademii, całe poświęcone jest sesji pytań i odpowiedzi. Na spokojnie będziesz mieć wiele okazji do zadania swoich pytań.

LUKSUSOWE ŻYCIE NIE ISTNIEJE BEZ ZDROWIA!

Chcesz, aby Twoje życie stało się luksusowe?

Dołącz TERAZ do Akademii >>

1300 zł

cena regularna


Dołączam do Akademii
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.