„Najwięcej czasu ma człowiek, który nie odkłada na później”
mówi chińskie przysłowie.

Uczysz się, dostajesz wspaniałą pracę, spotykasz niezwykłego partnera, zakładasz rodzinę, rodzisz dzieci, pracujesz. Wszystko liczy się najpierw. Ty siebie odkładasz na koniec, na potem, na kiedyś. Jednak ten czas nie nadchodzi.

I w pewnym momencie zauważasz, że Twoje zdrowie nie jest już takie jak kiedyś. Nie masz tyle siły, co kiedyś. Nie dajesz rady pracować po 12 godzin lub nie przesypiać nocy. Po zjedzeniu czegokolwiek czujesz dyskomfort. Łatwo łapiesz wszelkie infekcje. Tyjesz i nie możesz schudnąć, bo żadna dieta cud nie działa. Czujesz osłabienie. I nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Nie rozumiesz, bo nie masz czasu, aby w tym kołowrotku życia, który sobie stworzyłaś, zatrzymać się, poczuć siebie, rozpoznać sygnały płynące z Twojego ciała, że ono nie daje rady w takim tempie.

A Ty ciągle powtarzałaś
„Nie mam teraz czasu dla siebie. Później zadbam o zdrowie. Jeszcze wytrzymam. Jeszcze trochę. Teraz są ważniejsze rzeczy.”

Czyżby?

Nigdy nie nadejdzie ten właściwy moment, jeśli go sama sobie nie ustanowisz. Bo praca będzie zawsze, obowiązki w domu również, a i w rodzinie ciągle ktoś będzie coś od Ciebie potrzebował.

NIE CZEKAJ!

Jedynym skutecznym rozwiązaniem dla Ciebie jest działanie teraz, od razu, natychmiast dając sobie czas na odpoczynek, na dobry posiłek, czy spacer w naturze. A może spotkanie z przyjaciółką lub inspirującymi ludźmi.

NIE odkładaj na potem, bo Twoje życie dzieje się teraz.
Ty tworzysz Twoją rzeczywistość.
Ty tworzysz Twój odpoczynek.
Ty tworzysz Twoje emocje.
Ty tworzysz Twoje zdrowie.
Ty tworzysz Twoją jakość życia.

Jesteś kreatywna i potrafisz pięknie tworzyć. Więc uwierz w Twoją moc kreowania każdej chwili, każdej myśli, każdego działania.
Odmieć swoje życie i spraw, tak, Ty spraw, że czujesz się w nim dobrze.

Wierzę w Ciebie! Bo widzę drogę moich uczestników. Widzę, jak próbują, jak upadają, jak się podnoszą by iść do przodu. A efekty są fenomenalne. I takich chcę również dla Ciebie!

Pierwszym krokiem po zdrowie może być wyjazd / warsztat ze mną.

Serdecznie ❤️


Udostępnij ten wpis
FacebookTwitterEmailPinterest

Może Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments