Chcę schudnąć, ale nie chce mi się…
To naturalna reakcja przy nagromadzonej Wilgoci. Człowiek czuje wtedy ciężkość, ospałość, zmęczenie i nic mu się nie chce. Trudno jest podjąć jakiekolwiek działania, aby przerwać błędne koło. Bardzo często brakuje wewnętrznej motywacji, gdyż patologiczna Wilgoć spowalnia procesy związane z przetwarzaniem, krążeniem i odżywieniem organizmu. Jest lepka i mazista, jak klej. Osadza się w naczyniach krwionośnych, jelitach i jamach ciała, też w mózgu. Prowadzi do zastojów, tworząc zgrubienia, cysty, guzki.

Podejmij wyzwanie i rusz się zarówno fizycznie, jak i żywieniowo. Zrewiduj swój jadłospis, co z niego usunąć i co wprowadzić. Ta droga jest prosta, wymaga jednak wytrwałości i samozaparcia.
Najważniejsze to zacząć, co już zależy od Ciebie. Bez pracy nie ma kołaczy.
Sięgnij po to, bo możesz, a że warto, wiesz na bank.
Na początku przydaje się wsparcie specjalisty, który mądrze Cię poprowadzi. Dalej, mając już wiedzę dasz sobie radę sam(a). Wiem, co mówię, bo tego doświadczyłam.

Już jako dziecko towarzyszyły mi dolegliwości trawienne, w tym zaparcia, jednak myślałam, że to normalne i przyzwyczaiłam się z nimi żyć.
Jako dwudziestolatka zmagałam się z trwającym około 5 lat epizodem tycia i odchudzania. Żadne diety nie skutkowały. Prowadziły wręcz do kolejnych dolegliwości zdrowotnych.
To był bardzo trudny czas dla mnie i dopiero zetknięcie się z medycyną chińską na dobre przyniosło zrozumienie tematu i wcielenie jego prawideł w życie.
Dziś rozumiem, czym jest trawienie i jak korzystać z jego potęgi.
Dlatego na wyjazdach, które prowadzę jedzenie jest wyjątkowe, a uczestnicy czują się po nim wspaniale.

Webinar Patologiczna WILGOĆ vs potrzebne Nawilżenie, wyjazd POTĘGA TRAWIENIA 2-5 lutego oraz MAGICZNE OCZYSZCZANIE zmotywują Cię z pewnością i łatwej będzie Ci podjąć kroki w kierunku zdrowia.

Serdecznie ❤️


Udostępnij ten wpis
FacebookTwitterEmailPinterest

Może Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments