Akademia » Artykuły » Czystość szansą na zdrowie

Czystość szansą na zdrowieCodziennie myjesz swoje ciało. Nie wyobrażasz sobie, aby nie umyć twarzy, nie wyszczotkować zębów, czy nie wziąć prysznica.I nie mam tu na myśli sterylności, czyli przesadnego mycia się.
Utrzymujesz czystość swego ciała, bo chcesz, aby pachniało, Chcesz zaznać świeżości. Wtedy czujesz się komfortowo i przyjemnie. Takie oczyszczenie daje Ci luz. Nie martwisz się, że ktoś obok pomyśli, że pachniesz nieprzyjemnie, nie mówiąc, że śmierdzisz i się odsunie.
To jest higiena tylko zewnętrznej części Twojego ciała.

A co ze środkiem?
Jak oczyszczasz Twoje wnętrze?
Przecież wnętrze i zewnętrze są jednością i tworzą Twoje ciało.

Jeśli Twoje wnętrze jest zabrudzone, zanieczyszczone i zatkane, w ciele wszystko spowalnia i tworzą się zastoje.
Niewłaściwe jedzenie, słabe trawienie, brak ruchu, płytki oddech, nagromadzone emocje, zaparcia, kumulujące się masy kałowe, dają zapach zgnilizny. Niestety, ciało wtedy nie pachnie, a śmierdzi. Zapach wydobywa się poprzez skórę, poprzez usta i inne otwory ciała. Perfumowanie go nie da pożądanego efektu, bo tak silnego zanieczyszczenia nie da się niczym zatuszować.

W następstwie zanieczyszczenia ciała zaczynają rodzić się małe dolegliwości, które po czasie są coraz częstsze, a potem już coraz silniejsze prowadząc do chorób, szczególnie cywilizacyjnych jak nadciśnienie, cukrzyca, udar, nowotwór. I pomyśleć, że zaczęło się od niewinnego, ale stałego zamiatania pod dywan wszelkich śmieci zamiast je od razu usuwać i nie dać im szansy przeobrazić się w duże problemy zdrowotne.

Tak jak ciało potrzebuje regularnej higieny wierzchniej jego części, tak i woła o oczyszczanie od środka - dedykowanym jedzeniem, napojami, ruchem, oddechem medytacjami. To niezbędne, aby mogło Ci dalej w pełni sił i tak jak pragniesz, służyć. Aby odblokowały się zalegające złogi, a toksyny mogły skutecznie opuścić Twoje ciało i dać mu wreszcie wytchnienie, lekkość i możliwość na samoistny powrót do homeostazy.

Daj szansę Twemu ciału na czystość w pełni, a sobie na harmonię zdrowia i lepszą jakość życia. Doświadcz tego cudownego uczucia. Uczestnicy wyjazdów oczyszczających znają je.
Spróbuj i TY

Serdecznie ❤️
Anna Krasucka (dyplomowany dietetyk leczniczy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej)
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.