Akademia » Artykuły » Kobieto !

Kobieto !Jest tylko jedna taka Kobieta na świecie jak Ty. Niepowtarzalna, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Czy kiedykolwiek w ten sposób pomyślałaś i spojrzałaś na siebie? Nigdy? Zatem zrób to teraz. Naprawdę, teraz.
Uświadom sobie swoją wartość. Nie pozwalaj innym jej zachwiać.

Jeśli ktoś Ci powie, że powinnaś być inna, bo wtedy będziesz lepsza, zapamiętaj, że tylko Ty decydujesz, kiedy chcesz być jaka. Wesoła czy smutna, stanowcza czy elastyczna, z krótkimi czy długimi włosami, pomalowanymi czy nie paznokciami, w spódnicy czy spodniach. Poczuj, co jest zgodne z Tobą, co daje Ci swobodę i dopiero wtedy podejmij decyzję.

Uświadom sobie, według jakich wartości żyjesz lub chcesz żyć. Znając je będziesz pewna swojej drogi i swoich wyborów. Nie będziesz dopasowywać się do otoczenia, dla którego co innego jest ważne.

Nie próbuj spełniać czyichś wyobrażeń o Tobie, bo będziesz żyć w sztuczności, nieprawdzie i ciągłej iluzji. Wpadniesz w pułapkę zaprzeczania temu, co dla Ciebie ważne. To tak jakbyś nieustannie zdradzała siebie. To tak jakbyś żyła w więzieniu. Bądź sobą, jesteś cudowną Kobietą. Spełniaj własne marzenia.

Nie daj sobie wmówić, że jesteś zła i głupia, bo każdy człowiek z natury jest dobry i mądry. Ty również.

Wybieraj świadomie swój krąg przyjaciół. Pamiętaj, że przed przyjaciółmi nie potrzebujesz grać. Możesz pokazać swoją prawdziwą twarz. Nikt Cię nie wyśmieje, a raczej przytuli. W przyjaciołach znajdziesz akceptację, szacunek, wsparcie. Dzięki nim możesz się rozwijać i nabierać wiatru w żagle.

Nie utożsamiaj się z tym, co mówią inni na Twój temat. Oni patrzą przez swój pryzmat. Ważne, co Ty myślisz o sobie.

Gdy jest Ci ciężko, poproś o pomoc. To nie wstyd. Otoczenie nie domyśli się, że jej potrzebujesz. Próbując być Zosią samosią po jakimś czasie będziesz zmęczona i sfrustrowana. A tego na pewno nie potrzebujesz.

Ucz się od innych i rozwijaj się, ale zawsze idź własną ścieżką. Nie zgub po drodze Kobiety w sobie. Daj jej opiekę, wolność i poczucie bezpieczeństwa.
Odkrywaj siebie - swoje potrzeby, swoje Tak i swoje Nie.
Stań się najlepszą przyjaciółką dla siebie.

Serdecznie Kobieta Kobiecie ❤️
Ania Krasucka
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.