Akademia » Warsztaty gotowania

Warsztaty gotowania

Kilka naturalnych, łatwo dostępnych produktów, jedna chwila, garść sprawdzonych przepisów, szczypta wyobraźni i PIĘĆ SMAKÓW to cały przepis na przysłowiowe „niebo w gębie".

Zapraszam do wspólnego gotowania na otwartych warsztatach organizowanych głównie w Warszawie, a gościnnie w różnych miejscach Polski (w Gdyni, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy... - lista miejsc, w których gości PIĘĆ SMAKÓW stale się poszerza). Smacznie, zdrowo i prosto.

Warsztaty PIĘĆ SMAKÓW przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się pewnie poruszać we własnej kuchni (bo umiejętności zdobyte podczas zajęć z łatwością wykorzystasz później w domu) oraz dla tych, którzy chcą to robić bardziej świadomie, rozwijając swój kulinarny talent o wiedzę dotyczącą zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania.

Pamiętaj, że istnieje ogromna różnica między „jedzeniem" a „odżywianiem". Te dwa słowa nie są synonimami! Na warsztatach PIĘĆ SMAKÓW fizycznie poznasz tę różnicę. Odżywianie to świadomy proces dostarczania swojemu organizmowi wszystkich potrzebnych mu do sprawnego funkcjonowania składników odżywczych, właściwej porcji energii, dobrego smaku i przyjemności.

Zdrowy, dobrze zbilansowany jadłospis to nic innego jak źródło radości i zdrowia. Po kursach gotowania Akademii PIĘĆ SMAKÓW już nigdy nie będziesz chcieć „jeść byle co i byle jak".

Na warsztatach kulinarnych Akademii PIĘĆ SMAKÓW nauczysz się przygotowywać i planować swój codzienny jadłospis w zgodzie z potrzebami Twojego organizmu, Twoim stylem życia i otaczającą Cię zewsząd naturą (zmianami pór roku i klimatem, w jakim żyjesz).

Część warsztatów kulinarnych wprowadza również w kuchnię Pięciu Przemian, w myśl zasad dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Czasem Akademia gości z wykładem lekarza / specjalistę z dziedziny żywienia, np. lek. med. Anna Romanowska, lek. med. Elżbieta Nowik - Mroziewicz, lek. med. Urszula Chorzępa, Anna Kremnicka, lek. med. Grażyna Rogulska, lek. med. Piotr Trojniak, lek. med. Leonid Stadnik, lek. med. Tomasz Sulikowski, lek. med. Mariusz Andruszkiewicz, Piotr Boruc.

Warsztaty gotowania odbywają się w profesjonalnie wyposażonej sali technologicznej (8 stanowisk kuchennych, po 2-3 osoby dorosłe na 1 stanowisko), dlatego kursy kulinarne Akademii PIĘĆ SMAKÓW są jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju.

U nas rzeczywiście TY gotujesz - jak w domu.

PROGRAM WARSZTATÓW GOTOWANIA

Każdy warsztat kulinarny poświęcony jest jednemu tematowi, który jest podany w jego tytule. Czas trwania pojedynczego warsztatu to 4,5h:

 1. Wykład wprowadzający w temat warsztatu (30 - 60 min.)
 2. Wspólne, choć samodzielne gotowanie potraw, a następnie ich wspólna konsumpcja (3,5 - 4 godz.)

Podczas kursów kulinarnych przede wszystkim gotujemy, jemy i rozmawiamy na tematy poświęcone zdrowemu odżywianiu. 
Na każdych warsztatach gotujemy inne potrawy wg oryginalnych przepisów Anny Krasuckiej.
Używamy produktów ogólnodostępnych, głównie ekologicznych.
Nie używamy produktów oczyszczonych / rafinowanych
typu biały cukier, biała mąka, biała sól czy biały ryż.

Cena za warsztat kulinarny zawiera:

 • samodzielne stanowisko pracy przy kuchni 4 palnikowej + piekarnik (2-3 osoby dorosłe), czyli prawdziwe gotowanie w praktyce
 • produkty głównie ekologiczne do przygotowania wszystkich potraw
 • wykład
 • zajęcia praktyczne w kameralnym gronie 8-19 osób
 • praktyczne porady z dziedziny dietetyki
 • zdrowe napoje (odpowiednie do tematu oraz aktualnej pory roku)
 • skrypt z praktycznymi informacjami i przepisami, do wykorzystania w domowej kuchni
 • dobrą zabawę i miłą atmosferę

Część potraw, których nie spożyjesz na miejscu, możesz zabrać do domu (na warsztaty warto zabrać ze sobą pojemniki, które to zadanie znacznie ułatwią ;-))

Warsztaty kulinarne PIĘĆ SMAKÓW to wspaniała forma relaksu, źródło inspiracji w Twojej codziennej kuchni, niecodzienne, ale proste i smaczne przepisy, a także praktyczna możliwość do wymiany kuchennych (i nie tylko!) doświadczeń.

Uczestnikami są przede wszystkim osoby dorosłe, ale ich otwarta formuła pozwala na aktywny udział także dzieciom i młodzieży. Warto zaprosić do udziału w warsztatach gotowania swoich najbliższych domowników, by wspólnie odkryć radość płynącą ze zdrowej i smacznej kuchni.

UDZIAŁ W WARSZTATACH TO TAKŻE DOBRY PREZENT!


Warsztaty kulinarne w Warszawie odbywają się przy ul. Majdańskiej 30/36 w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich (Grochów); czasem w Gdyni oraz we Wrocławiu.

ZAPISY  I WARUNKI UCZESTNICTWA

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach gotowania, wypełnij ZGŁOSZENIE lub wyślij mail na adreslub zadzwoń pod nr. tel. 507 200 477.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia (drogą e-mailową), należy dokonać przelewu zaliczki w kwocie 145 zł (w ciągu 3 dni roboczych).

Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach musi zostać zgłoszona pisemnie, najpóźniej na 5 dni roboczych przed ich rozpoczęciem. Przy późniejszej rezygnacji zaliczka nie jest zwracana.

Ze względu na kameralny charakter kursów, ilość osób uczestniczących w warsztatach gotowania jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zadbaj o swoje zdrowie i zgłoś się już dziś:
http://www.piecsmakow.com.pl/zgloszenie.html

Serdecznie Zapraszamy :)

Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.