Akademia » Warsztaty » Po energię wiosny - połowa miejsc już zajęta

Po energię wiosny - połowa miejsc już zajęta

Data wyjazdu 21 kwietnia ( czwartek ) - 24 kwietnia 2022 ( niedziela )
Osoba prowadząca Anna Krasucka - mentorka zdrowia i dietetyk leczniczy wg tcm
Miejsce Kazimierz Dolny

Zgłaszam się na wyjazd
Opis

Męczy Cię przesilenie wiosenne?
Pragniesz się wzmocnić?
Tęsknisz za naturą, prostotą i odpoczynkiem?
Chcesz skorzystać z energii wiosny i wlać ją w siebie?Wiosna to czas ponownego odrodzenia, czas narodzin, czas nowego życia. Natura powoli i konsekwentnie budzi się z zimowego snu. Energia wzrostu narasta. Wszystko buzuje, bo zaczyna się nowy cykl życia. Eksplozję energii wiosny czuć w powietrzu i słychać wokół. Dni są coraz dłuższe. To czas odbudowy kondycji psychofizycznej, czas powrotu do równowagi i uzdrawiania Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego. To czas doładowania i odnowy, którą natura o tej porze roku daje nam w prezencie. Warsztat jest o tym, jak umiejętnie skorzystać z obfitości tego daru.
Pozwól sobie na kilka dni dobroci dla ciała i ducha i przyjedź po energię wiosny, po relaks, po regenerację i po moc. Niezależnie od tego ile masz lat – każdego dnia możesz zadbać o to, by siły witalne wróciły. To szczególny czas w naturze i w Tobie.  Zaczerpnij z tej energii i odzyskaj siły. Poczuj, że znów żyjesz w pełni. To ten czas. Przekonaj się, jak dużo dobrego możesz zrobić dla siebie w 4 dni!DLA KOGO

- Jeśli doskwiera Ci przewlekłe zmęczenie.
- Jeśli interesuje Cię profilaktyka zdrowia i szukasz inspiracji.
- Jeśli brak Ci motywacji do dobrego życia.
- Jeśli lubisz bezpośredni kontakt z przyrodą.
- Jeśli prowadzisz stresujący tryb życia.
- Jeśli potrzebujesz odpoczynku, regeneracji, pysznego jedzenia i czasu dla siebie.
- Jeśli czujesz zastój i chcesz ruszyć z miejsca.
- Jeśli posypało Ci się zdrowie i masz w sobie silne postanowienie zadbania o siebie.
- Jeśli chcesz schudnąć i potrzebujesz zrobić pierwszy krok.
- Jeśli pragniesz poznać ciekawe i inspirujące osoby.

To ten warsztat jest dla Ciebie.Spraw sobie przyjemność i zadbaj o siebie na łonie natury :)


OPINIE uczestników wyjazdów :)

Oto jedna z nich:
"Aniu,
na wyjeździe bardzo mi się podobało. Wspólne posiłki, dobre jedzenie, Twoje fantastyczne rady, nowa wiedza teoretyczna i praktyczna. Poranna gimnastyka. Ciepła rodzinna atmosfera. Dla mnie jesteś jedną WIELKĄ KSIĘGĄ WIEDZY o zdrowym mądrym jedzeniu, mądrym życiu, i wielu, wielu innych ciekawych rzeczy. Dziękuje Ci, że dzielisz się tym z innymi. Że wpadłaś na pomysł, żeby rozpowszechniać tą wiedzę między ludzi i wciąż poszerzasz swoją działalność o nowe tematy. Bardzo dużo wprowadziłam w życie z Twoich warsztatów i widzę, że dobrze się czuję i pomaga mi na moje dolegliwości. Stąd też stale nasuwające się nowe pytania i głód wiedzy. Dziękuję Ci za wszystko!"


W RAMACH WYJAZDU m.in.:

 • trzy ciepłe, wegetariańskie, odpowiednio skomponowane posiłki dziennie + napoje - wyjątkowe jedzenie, jak podkreślają uczestnicy
 • wyprawa po pokrzywę i inne wiosenne energetyczne nowalijki
 • codziennie świeżo wyciskany sok z pokrzywy - wzmocni krwi, zadziała przeciwnowotworowo, odżywi Twoją skórę - naturalne spa
 • poranny rozruch oraz oddech w plenerze - codziennie
 • inspirujące warsztaty gotowania potraw wspierających Wątrobę i Pęcherzyk Żółciowy
 • wykład o Energii Wiosny - jak z niej korzystać dla zdrowia oraz o aspektach związanych z Wątrobą i Pęcherzykiem Żółciowym
 • medytacja / modlitwa / wizualizacja - odprężanie umysłu i psychiki
 • praktyka masażu w profilaktyce zdrowia
 • świeże powietrze i inspirujące towarzystwo

Zaczynamy wczesną kolacją we czwartek, a kończymy obiadem w niedzielę. Zgłębisz tajniki prawdziwie naturalnej profilaktyki zdrowia. Dowiesz się, co znaczy i jak praktykować holistyczne podejście do człowieka (do siebie) w kontekście regeneracji ciała i ducha. Nauczysz się korzystać z dobrodziejstw natury, a także prostych patentów na dbanie o siebie - w łatwy i zdrowy sposób.

Zapraszam po konkretną wiedzę praktyczną, z której możesz samodzielnie korzystać później w domu.

Obejrzyj zdjęcia z poprzednich wyjazdów.

PROWADZĄCA


Anna Krasucka
- doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk leczniczy wg TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, sposoby zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

MIEJSCE

Siedlisko, w którym gościmy to kameralna, pełna naturalnego uroku i harmonii przestrzeń, doskonale nadająca się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To urocze siedlisko położone jest na obrzeżach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, w malowniczym Kazimierskim Parku Krajobrazowym i ukryte pośród przepięknych wąwozów, wzgórz, łąk, pól i sadów. Dom, w którym mieszkamy jest drewniany i stylowo urządzony, z drewnianymi podłogami, co sprzyja regeneracji sił, odpoczynkowi i wyciszeniu. A zbudowana w kształcie ośmiokąta sala z dużymi oknami wokół kumuluje korzystną energię do przebywania, praktykowania, medytacji i wizualizacji. 
Tutaj oddychasz pełną piersią i odpoczywasz.Z okien roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum drzew. A bezpośrednio z domu wychodzi się do ogrodu. Nieopodal malowniczy Wąwóz Korzeniowy zaprasza na przechadzkę w naturze.

NOCLEG

Cały dom wraz z klimatyczną ośmiokątną salą i obejściem są do naszej wyłącznej dyspozycji.
Mieszkamy
w przytulnych pokojach 2 lub 3-osobowy z łazienkami lub apartamencie (2+2) z łazienką i salonem.

JEDZENIECodziennie w tej przepięknej jadalni jemy trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki, przygotowywane na świeżo z miłością wg moich specjalnych zaleceń + przez cały czas dostępne są napoje i napary odpowiednie do pory roku.
Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

DOJAZD

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestnikami, którzy jadą autem z różnych stron Polski na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu (do 17 miejsc), pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone zadatkiem w wysokości 400 zł. Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zadatek jest bezzwrotny, chyba, że znajdziesz inną osobę na swoje miejsce.

Jeśli w sytuacji epidemiologicznej warsztat nie będzie mógł się odbyć, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone lub na życzenie przeniesione na poczet innego warsztatu w 2021 roku.Do zobaczenia w kwietniu :)

Anna Krasucka

Poziom trudności dla wszystkich
Zapewniamy
 • zakwaterowanie 4 dni (3 noclegi)
 • wyżywienie: trzy ciepłe posiłki dziennie przygotowywane wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + napary ziołowe
 • codziennie świeżo wyciskany sok z pokrzywy
 • wszystkie warsztaty i wykłady
 • kuchnię wyposażoną w niezbędne narzędzia
 • potrzebne produkty
 • smakowite i naturalne jedzenie
 • świeże powietrze i miłą atmosferę
 • motywację do działania dla zdrowia
Cena 1680 zł/os. - pokój 2 lub 3-osobowy z łazienką lub apartament 2+2 z łazienką i salonemZgłaszam się na wyjazd
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

26.01
-
20.04online
Akademia Zdrowia i Witalności
03.02
-
06.02
Potęga Trawienia - połowa miejsc już zajęta
24.03
-
27.03
Magiczne Oczyszczanie i Odmładzanie
21.04
-
24.04
Po energię wiosny - połowa miejsc już zajęta
19.05
-
22.05
Ziołowy wyjazd majowy w naturę
23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.