Akademia » Artykuły » Podsumowania i plany na nowy rok

Podsumowania i plany na nowy rokKończy się 2021 rok. Żyjemy etapami, odliczamy lata, miesiące, tygodnie. Coś się w życiu kończy, zamykają się pewne drzwi. To, co minęło, minęło. To jest moment, w którym warto się zatrzymać, podsumować, poczuć wdzięczność za doświadczenia z minionego roku i wyciągnąć wnioski. Lecz zanim otworzysz nowe drzwi, zastanów się, czego Ci w nadchodzącym roku potrzeba. Nad czym chcesz się pochylić. Co wypracować. Czemu chcesz poświęcić więcej czasu niż do tej pory. Czym chcesz się cieszyć. Wtedy zaplanuj to, czego Ci trzeba i czego pragniesz. Może chcesz zmienić pracę, albo założyć własną firmę. Może pragniesz stworzyć rodzinę. Może marzeniem Twoim jest wyprowadzka na wieś, w naturę. A może czujesz ogromne zmęczenie i potrzebujesz odpoczynku oraz zadbania o własne Zdrowie. Sprawdź tak naprawdę ze sobą, czego potrzebujesz, czego potrzebuje Twoje ciało.
A pamiętaj, że ciało jest Twoim najlepszym przyjacielem, służy Ci wiernie niezależnie, jak je traktujesz. Jeśli bez uważności, będzie pobolewać, niedomagać, ale dalej wiernie służyć, choć poniżej swoich możliwości. Jeśli z uważnością i szacunkiem, będzie Cię wspierać w Twoich dokonaniach i sprawi, że Twoje życie stanie się przyjemne. Jednak ciało ma swoją wytrzymałość, tzw. datę przydatności, która zależy od tego, jak się z nim obchodzisz.

Gdy już będziesz wiedzieć, czego Ci w nadchodzącym roku potrzeba, gdy to prawdziwie poczujesz, wtedy dopiero otwórz nowe drzwi i wejdź w to, co jest przed Tobą z wiarą, odwagą i ogromną motywacją.

Życzę Ci tego wszystkiego z całego serca.

Jeśli Twoją potrzebą w nadchodzącym roku będzie szczególne zaopiekowanie się sobą i swoim Zdrowiem i zdecydujesz, abym Cię tego uczyła, będę na Twojej drodze dając Ci wsparcie moją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. A plany na 2022 mam inspirujące i bardzo rozwijające.

Spoglądam na nadchodzący rok z ciekawością, czego i Tobie życzę.
Do zobaczenia :)

Serdecznie ❤️
Ania Krasucka
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.