Akademia » Warsztaty » Rodzinne gotowanie z dziećmi

[ARCHIWUM] Rodzinne gotowanie z dziećmi

Data warsztatu 9 marca 2019
Kierunek warsztatów warsztat dla wszystkich, praktyka plus teoria
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce ul. Majdańska 30/36 Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Warszawie (Grochów)
Opis

„Nie mów mi, jak bardzo mnie kochasz,
pokaż mi to,

poświęcając mi swój czas".
/Urlich Schaffer/

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty dla całej rodziny. Dzieci (od 5 roku życia) przy pomocy mamy i/lub taty własnoręcznie przygotują swoje zdrowe przysmaki. Warsztaty są prowadzone w formie wspólnej zabawy, której zasady będzie można przenieść do własnej kuchni (bez najmniejszych obaw o jej późniejszy remont ;-) )

Rodzina, a w szczególności mama i tata pełnią ogromnie ważną rolę dla rozwoju i życia młodego człowieka. Wspomnienia o domu rodzinnym wracają przez całe życie. Kuchnia i wspólne posiłki to ich bardzo ważny element.

Cudownie jest wspólnie gotować posiłki i spożywać je razem przy stole, w nastroju pełnym radości i rodzinnej miłości. Dzieci, które zostają włączone w proces przygotowania pożywienia, odczuwają gotowanie jako momenty pełne prawdziwej frajdy i zabawy. Własnoręcznie przygotowany (zdrowy!) posiłek staje się dla nich niezwykłą przyjemnością, a dla rodziców  - źródłem dumy z ich pociechy.

Aby dobrze się razem czuć i zrozumieć na wzajem swoje potrzeby, rodzina powinna zadbać o możliwość wspólnego spędzania czasu. Idealną przestrzenią, która daje takie możliwości jest właśnie kuchnia. Zachęćmy dzieci do pomocy w gotowaniu, sami stańmy się ich „pomocnikami" w kuchni - ucząc się siebie nawzajem i dobrze się przy tym bawiąc. Żadna wyprawa do restauracji typu fast food nie da Wam tyle radości. Zadbacie o swoje zdrowie, domową rodzinną atmosferę i dopieścicie swoje podniebienia – zapraszam do wspólnego gotowania!

Poziom trudności dla wszystkich
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.