Akademia » Artykuły » Wilgoć

WilgoćChcę schudnąć, ale nie chce mi się...
To naturalna reakcja przy nagromadzonej Wilgoci. Człowiek czuje wtedy ciężkość, ospałość, zmęczenie i nic mu się nie chce. Trudno jest podjąć jakiekolwiek działania, aby przerwać błędne koło. Bardzo często brakuje wewnętrznej motywacji, gdyż patologiczna Wilgoć spowalnia procesy związane z przetwarzaniem, krążeniem i odżywieniem organizmu. Jest lepka i mazista, jak klej. Osadza się w naczyniach krwionośnych, jelitach i jamach ciała, też w mózgu. Prowadzi do zastojów, tworząc zgrubienia, cysty, guzki.

Podejmij wyzwanie i rusz się zarówno fizycznie, jak i żywieniowo. Zrewiduj swój jadłospis, co z niego usunąć i co wprowadzić. Ta droga jest prosta, wymaga jednak wytrwałości i samozaparcia.
Najważniejsze to zacząć, co już zależy od Ciebie. Bez pracy nie ma kołaczy.
Sięgnij po to, bo możesz, a że warto, wiesz na bank.
Na początku przydaje się wsparcie specjalisty, który mądrze Cię poprowadzi. Dalej, mając już wiedzę dasz sobie radę sam(a). Wiem, co mówię, bo tego doświadczyłam.

Już jako dziecko towarzyszyły mi dolegliwości trawienne, w tym zaparcia, jednak myślałam, że to normalne i przyzwyczaiłam się z nimi żyć.
Jako dwudziestolatka zmagałam się z trwającym około 5 lat epizodem tycia i odchudzania. Żadne diety nie skutkowały. Prowadziły wręcz do kolejnych dolegliwości zdrowotnych.
To był bardzo trudny czas dla mnie i dopiero zetknięcie się z medycyną chińską na dobre przyniosło zrozumienie tematu i wcielenie jego prawideł w życie.
Dziś rozumiem, czym jest trawienie i jak korzystać z jego potęgi.
Dlatego na wyjazdach, które prowadzę jedzenie jest wyjątkowe, a uczestnicy czują się po nim wspaniale.

Webinar Patologiczna WILGOĆ vs potrzebne Nawilżenie 8 grudnia lub / i wyjazd POTĘGA TRAWIENIA 2-6 lutego oraz MAGICZNE OCZYSZCZANIE 24-27 marca zmotywują Cię z pewnością i łatwej będzie Ci podjąć kroki w kierunku zdrowia.

Serdecznie ❤️
Ania Krasucka
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.