Akademia » Warsztaty » Archiwum warsztatów » Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu'

[ARCHIWUM] Wyjazd 'Kobieta - naturalna Bogini w każdym calu'

Data wyjazdu 25 września 2014 - 28 września 2014
Osoba prowadząca Anna Krasucka, gościnnie Ewa Karasińska - Gajo
Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka/Uniejów) - centralna Polska
Opis

Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania (też wg 5 przemian)
Spontaniczny taniec i świadomy oddech

Ćwiczenia rozciągające i oddechowe

Rozmowy o kobiecości i jej aspektach w życiu
Relaks totalny
Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego Ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający taniec spontaniczny, świadomy oddech, Twój głos w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza chińska mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera Jesiennych Wakacji PIĘĆ SMAKÓW, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Ciało nigdy nie kłamie. Możesz je ignorować lub uczynić Twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.

Jak uczynić z ciała swego przyjaciela?
Jak słuchać płynących z niego sygnałów, by Cię wspierało?
Językiem ciała jest ruch.
Chcesz, by przemówiło?
Zatańcz...

Na wyjeździe poprzez ruch i taniec będziesz otwierać to co zamknięte, rozluźniać to co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania Twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych.

Do tego relaksacje. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegamy same siebie, jak czujemy się w obecności płci przeciwnej, jakie mamy poczucie wartości, jakie jest nasze życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie mamy relacje z innymi itd. Jest przy okazji doskonałym sposobem na odreagowanie.

Kobieta bez względu na wiek, wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna, jest boginią. Dlatego warto zabdać o swoją kobiecość i czuć się z nią komfortowo, wręcz traktować ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.

Poprzez spontaniczny taniec i ruch, poprzez otwierający, świadomy oddech i poprzez Twój własny głos, możesz dotrzeć do źródła własnej siły, spontaniczności, kobiecości, kreatywności i radości!

Dzięki zajęciom na wyjeździe:
- odzyskasz kontakt z własnym ciałem  - polepszysz jego świadomość i poczujesz pełnię siebie
- zrelaksujesz się, odprężysz, puścisz napięcia i blokady
- staniesz się bardziej kreatywna w tańcu - znów zaczniesz się prawdziwie bawić
- poczujesz wolność, lekkość, radość i szczęście

Podczas wyjazdu będziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie, co na wyjazdach zawsze jest radosnym przeżyciem. Będziemy jeść pyszne potrawy, dużo się śmiać, relaksować, odpoczywać.

Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia :) Wtedy Qi (energia życia) będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Wyjazd kobiecy jesienią to możliwość łagodnego odprężenia się we wspaniałym gronie kobiet, takich jak Ty. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Wakacje jesienią mają swój niepowtarzalny urok. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Pozwól jesiennej przyrodzie być źródłem Twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Miejsce, do którego Cię zapraszam, jest niesamowite i oczarowuje każdego gościa - siedlisko zagubione wśród lasów, pół i łąk, gdzie w pobliżu meandruje piękna rzeka. Wspaniały klimat, wokoło lasy, łąki, szachownice pól, a w powietrzu aromaty dzikich ziół. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku, wyciszenia, nabrania pozytywnej energii. Tutaj śpisz spokojnie, a budzi Cię świergot ptaków. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź naturalną boginią w każdym calu :) 

Zacznij tę jesień przyjemnie i zdrowo :)

Anna Krasucka

W ramach wyjazdu nauczysz się m.in.:
- prawidłowego odżywiania organizmu na jesień
- spontanicznego i rozluźniającego tańca i ruchu
- świadomego oddechu
- rozluźniania organizmu dzięki relaksacjom
- przygotowywania posiłków dla zdrowia (z niespodziankami)
- praktycznych sposobów na bycie w pełni kobietą z pełną gamą możliwości rozkoszowania się tym
- odkrywać swoją naturalną kobiecość

W programie przewidywane są miłe niespodzianki :)

Podczas wyjazdu uczestniczki mają możliwość wypróbowania wysokiej jakości kosmetyki naturalne polskiej firmy kosmetycznej Sylveco (www.sylveco.pl).

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Kobiecych wyjazdów jesiennych :)

OSOBY PROWADZĄCE

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, metody zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania, wyjazdy pro zdrowotne, w tym rodzinne oraz wykłady na temat zdrowego żywienia. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi wykłady dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" prowadzonej przez Inę Diolosa, sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut" założony przez Claude Diolosa. Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury w Katowicach u lek. med. Michała Richtera i lek. med. Bartosza Chmielnickiego. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

Ewa Karasińska - Gajo - Instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen), instruktorka Tańców w Kręgu. Od ponad 20 lat śpiewa w folkowej grupie techniką “na krzyku”.

Jest Praktykiem pracy z oddechem. Ukończyła 3-letnie szkolenie metodą „Breathconnection”, prowadzoną przez Nemi Nath z Australii, szkolenia Analitycznej pracy z oddechem i Dialogu z Głosem dr Joy Manné oraz Integracji Oddechem wg Collina Sissona. Obecnie szkoli się w metodzie Access Coniousness.

MIEJSCE

Wytwórnia Ciszy to siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy (nową autostradą tylko 1,5 godz.) i 145 km na wschód od Poznania. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie, a wypoczywa się tu wspaniale. Bliskość Uniejowa z jego średniowiecznym zamkiem, parkiem, kolegiatą i dostępem do gorących wód termalnych oraz sąsiedztwo Warty to dodatkowy walor siedliska.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na korytarzu.

Wyżywienie - trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki dziennie, przygotowane wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na kameralny charakter wyjazdu. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat!

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 10 do 25
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.