Akademia » Warsztaty » Kobieta zdrowa i piękna z natury

Kobieta zdrowa i piękna z natury

Data wyjazdu 29 września ( czwartek ) - 2 października 2022 ( niedziela )
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka/Uniejów) - środkowa Polska

Zgłaszam się na wyjazd
Opis

Kobiecość mocą Kobiety
Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania
Taniec dla przyjemności, energii, jedności i
zdrowia Kobiety
Kąpiel termalna solankowa w baliach
Ćwiczenia w plenerze i oddech
Medytacje i wizualizacje

Inspirujące Kobiety i relaks totalny

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający i energetyczny taniec, kąpiel termalna solankowa, kreatywność i spontaniczność w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera jesiennych Kobiecych wyjazdów, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla ciebie.

Ciało nigdy nie kłamie, bo ma w sobie pamięć... Możesz je ignorować lub uczynić twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.

Jak uczynić z ciała swego przyjaciela?
Jak słuchać płynących z niego sygnałów, by cię wspierało?
Językiem ciała jest ruch.
Chcesz, by przemówiło?
Zatańcz ...Na wyjeździe poprzez ruch, taniec, oddech i kąpiel solankową w baliach będziesz otwierać to co zamknięte, rozluźniać to co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych.Woda termalna bogata w minerały (m.in. związki sodu, potasu, magnezu, fluoru, siarki i bromu) ma dobroczynne właściwości dla skóry, stawów i organów wewnętrznych (potwierdzone badaniami). Solanka uspokaja, relaksuje, poprawia nastrój oraz wycisza. Chlorkowo-sodowa woda mineralna, wydobywana jest z głębokości 2 000 m o temperaturze 68-70oC.
Zawartością jodu dorównuje wodzie z Morza Bałtyckiego!
Ze względu na swoje właściwości jest wykorzystywana w rehabilitacji oraz w profilaktyce i leczeniu schorzeń układów: krążenia, oddechowego, nerwowego (np. nerwic, stanów napięcia emocjonalnego, bezsenności i nerwobólów), ruchu (m.in. ortopedyczno-urazowych, dyskopatii), pokarmowego, schorzeń nosa, ucha, gardła i krtani, a także chorób mięśni i skóry.
Na kąpiel w baliach zabieram Kobiety w prezencie do 4-gwiazdkowego hotelu :) Na ten czas balie są tyko i wyłącznie do naszej dyspozycji.Do tego relaksacja muzyką. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegasz samą siebie, jak czujesz się w obecności płci przeciwnej, jakie masz poczucie wartości, jakie jest twoje życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie masz relacje z innymi oraz czy jesteś szczęśliwa.

Kobieta bez względu na wiek i wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna. Dlatego warto zadbać o swoją kobiecość i czuć się z nią komfortowo, wręcz traktować ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.Poprzez ruch, oddech, taniec i ciszę oraz twoją kreatywność, możesz dotrzeć do źródła własnej mocy, spontaniczności, kobiecości, energii i radości!

Zajęcia na wyjeździe przynoszą kobietom następujące korzyści:
- odzyskanie kontaktu z własnym ciałem - polepszysz jego świadomość i poczujesz pełnię siebie
- odprężenie - puścisz napięcia i blokady
- większa kreatywność - znów zaczniesz się prawdziwie bawić
- poczucie wolności, lekkości, radości i szczęścia
- uwrażliwienie na doznania seksualne - zaczniesz czerpać przyjemność
- uzdrawianie kręgosłupa i bioder
- poprawienie kondycji, witalności i dobrego samopoczucia oraz jakości kobiecego życiaBędziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie (2 warsztaty), co na wyjazdach zawsze jest radosnym przeżyciem. Rozsmakujemy się w pysznych potrawach, które nas zrelaksują i rozpieszczą.Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia
:) Wtedy energia życia będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Wyjazd kobiecy jesienią to możliwość łagodnego odprężenia się i odpoczynku we wspaniałym gronie kobiet, takich jak TY. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku. Niech jesienna przyroda będzie źródłem twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Siedlisko, do którego zapraszam, to kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń, wypełniona wewnętrzną harmonią. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To oaza natury w samym sercu Polski, z dala od zgiełku i pędu cywilizacji oraz dnia codziennego – a jednocześnie tak blisko! Siedlisko położone jest przy magicznym sosnowym lesie, wśród pół i łąk. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku i wyciszenia. Tutaj śpisz spokojnie. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Zapraszam kobiety w każdym wieku, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź Kobietą szczęśliwą :) 


Zacznij tę jesień przyjemnie i zadbaj o siebie na łonie natury :)


Poczytaj OPINIE uczestniczek poprzednich wyjazdów :)

Oto jedna z nich:
"Aniu,
Chcę Ci bardzo podziękować za kobiece warsztaty!
Nie mogę się jeszcze odnaleźć w rzeczywistości, bo ciągle żyję tym doświadczeniem i tymi emocjami z naszych warsztatów. To była jakaś magia. Pierwsze moje TAKIE warsztaty kobiece i nawet nie zdawałam siebie sprawy, jak dużo on może dać! Zapamiętam to doświadczenie na całe życie. Doświadczyłam, pierwszy raz w życiu chyba, poczucia jedności z innymi kobietami, czasem tak bardzo odmiennymi ode mnie.
Pielęgnuję moją kobiecą delikatność od czasu powrotu i nie mogę się nadziwić i nacieszyć, że taka też jestem!
Co chwila, podczas pracy i codziennych czynności przychodzą mi do głowy rzeczy, których się dowiedziałam. Wzięłam tyle, ile mogłam, wzięłam bardzo dużo!
Dziękuję Ci za bezpieczeństwo w grupie, za Twoją mądrość i wigor!
Nie sposób wyrazić całą moją wdzięczność za te warsztaty. Dziękuję Ci z całego serca!
Opowiadam o tych warsztatach i namawiam inne kobiety. Każda powinna tego doświadczyć.
Pozdrawiam gorąco!"


W RAMACH WYJAZDU m.in.

- trzy ciepłe, wegetariańskie, odpowiednio skomponowane posiłki dziennie + napoje, przygotowywane z miłością - wyątkowe jedzenie jak podkreślają uczestniczki
- poranny rozruch w plenerze
- 2 inspirujące warsztaty gotowania dla zdrowia (z niespodziankami)
- kąpiel termalna solankowa w baliach (prezent niespodzianka)
- wykład w temacie Kobieta zdrowa i piękna z natury
- rozluźniający taniec
- świadomy oddech i śpiew
- odprężenie organizmu dzięki relaksacjom
- odkrywanie swojej naturalnej kobiecości
- świeże powietrze i inspirujące Kobiety

W programie przewidywane są jak zawsze miłe niespodzianki :)

Wyjazd zaczynamy wczesną kolacją we czwartek, a kończymy w niedzielę obiadem.

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Kobiecych wyjazdów jesiennych :)

PROWADZĄCA

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk leczniczy wg  TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, sposoby zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

MIEJSCEWytwórnia Ciszy to kameralne siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy (autostradą A2 jedzie się do 2 godz.), 145 km na wschód od Poznania i 180 km od Wrocławia. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój, harmonia i naturalny urok tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. Brzozówka to oaza natury w samym sercu Polski. Klimat stylowo i ze smakiem urządzonego siedliska sprzyja spotkaniu Kobiet

NOCLEG

Cały dom jest do naszej wyłącznej dyspozycji
. Mieszkamy w przytulnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na korytarzu (jak w domu).

JEDZENIETrzy ciepłe i przepyszne posiłki wegetariańskie dziennie przygotowywane z miłością na świeżo wg moich specjalnych zaleceń. Posilki są odpowiednio skomponowane, aby harmonizować kobiece ciało i ducha + napoje. Jedzenie w Brzozówce jest wyjątkowo smaczne i obfite, jak podkreślają uczestniczki.
Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).


DOJAZD

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu, pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone zadatkiem w wysokości 500 zł. Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.
Zadatek jest bezzwrotny, chyba, że znajdziesz inną osobę na swoje miejsce.

Do zobaczenia jesienią :)

Anna Krasucka

Poziom trudności dla wszystkich
Zapewniamy
 • zakwaterowanie 4 dni (3 noclegi)
 • wyżywienie: trzy ciepłe posiłki dziennie przygotowywane wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + napary ziołowe
 • wszystkie warsztaty i wykłady
 • prezent - wstęp do strefy spa na kąpiel w baliach solankowych (wyłączność)
 • olej ziołowy naturalny do masażu
 • smakowite i ekologiczne jedzenie
 • świeże powietrze i miłą atmosferę
 • motywację do działania dla zdrowia
 • świeże leśne powietrze
Cena pokój 2-osobowy z łazienką (1590 zł/os.); pokój 3-osobowy z łazienką (1390 zł/os.); pokój 2-osobowy z łazienką na korytarzu (1390 zł/os.)Zgłaszam się na wyjazd
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.