Akademia » Warsztaty » Kobieta zdrowa i piękna z natury

[ARCHIWUM] Kobieta zdrowa i piękna z natury

Data wyjazdu 30 września 2021 - 3 października 2021
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce Wytwórnia Ciszy (Brzozówka/Uniejów) - środkowa Polska
Opis

Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania
Rozmowy o kobiecości i jej aspektach w życiu
Taniec i śpiew dla przyjemności, mocy, jedności i
zdrowia kobiety
Kąpiel termalna solankowa w baliach
Ćwiczenia rozciągające i oddechowe

Relaks totalny
Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój - naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający i energetyczny taniec, śpiew, kąpiel termalna solankowa, kreatywność i spontaniczność w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza mądrość pokoleń - niepowtarzalna atmosfera jesiennych Kobiecych wyjazdów, podróż w głąb siebie - tylko i wyłącznie dla ciebie.

Ciało nigdy nie kłamie, bo ma w sobie pamięć... Możesz je ignorować lub uczynić twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.

Jak uczynić z ciała swego przyjaciela?
Jak słuchać płynących z niego sygnałów, by cię wspierało?
Językiem ciała jest ruch.
Chcesz, by przemówiło?
Zatańcz i zaśpiewaj ...Na wyjeździe poprzez ruch, taniec, śpiew i kąpiel solankową w baliach będziesz otwierać to co zamknięte, rozluźniać to co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych.Woda termalna bogata w minerały (m.in. związki sodu, potasu, magnezu, fluoru, siarki i bromu) ma dobroczynne właściwości dla skóry, stawów i organów wewnętrznych (potwierdzone badaniami). Solanka uspokaja, relaksuje, poprawia nastrój oraz wycisza. Chlorkowo-sodowa woda mineralna, wydobywana jest z głębokości 2 000 m o temperaturze 68-70oC.
Zawartością jodu dorównuje wodzie z Morza Bałtyckiego!
Ze względu na swoje właściwości jest wykorzystywana w rehabilitacji oraz w profilaktyce i leczeniu schorzeń układów: krążenia, oddechowego, nerwowego (np. nerwic, stanów napięcia emocjonalnego, bezsenności i nerwobólów), ruchu (m.in. ortopedyczno-urazowych, dyskopatii), pokarmowego, schorzeń nosa, ucha, gardła i krtani, a także chorób mięśni i skóry.Do tego relaksacja muzyką. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegasz samą siebie, jak czujesz się w obecności płci przeciwnej, jakie masz poczucie wartości, jakie jest twoje życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie masz relacje z innymi oraz czy jesteś szczęśliwa.

Kobieta bez względu na wiek i wygląd, powinna czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna. Dlatego warto zadbać o swoją kobiecość i czuć się z nią komfortowo, wręcz traktować ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.Poprzez ruch, oddech, taniec, śpiew i ciszę oraz twoją kreatywność, możesz dotrzeć do źródła własnej siły, spontaniczności, kobiecości, energii i radości!

Zajęcia na wyjeździe przynoszą kobietom następujące korzyści:
- odzyskanie kontaktu z własnym ciałem - polepszysz jego świadomość i poczujesz pełnię siebie
- odprężenie - puścisz napięcia i blokady
- większa kreatywność - znów zaczniesz się prawdziwie bawić
- poczucie wolności, lekkości, radości i szczęścia
- uwrażliwienie na doznania seksualne - zaczniesz czerpać przyjemność
- uzdrawianie kręgosłupa i bioder
- poprawienie kondycji, witalności i dobrego samopoczucia oraz jakości kobiecego życiaBędziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie, co na wyjazdach zawsze jest radosnym przeżyciem. Rozsmakujemy się w pysznych potrawach, które nas zrelaksują i rozpieszczą.Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia
:) Wtedy energia życia będzie płynąć swobodnie, bez zakłóceń i Twój świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas, a życie nabierze głębi i wyrazistości.

Wyjazd kobiecy jesienią to możliwość łagodnego odprężenia się i odpoczynku we wspaniałym gronie kobiet, takich jak TY. Wykorzystaj ten cudowny czas i spędź choć kilka dni na łonie natury, rozkoszując się prostymi przyjemnościami w przyjaznym towarzystwie. Warto skorzystać z tej spokojnej i najbardziej kolorowej pory roku. Niech jesienna przyroda będzie źródłem twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Siedlisko, do którego zapraszam, to kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń, wypełniona wewnętrzną harmonią. Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To oaza natury w samym sercu Polski, z dala od zgiełku i pędu cywilizacji oraz dnia codziennego – a jednocześnie tak blisko! Siedlisko położone jest przy magicznym sosnowym lesie, wśród pół i łąk. Wszystko dla zregenerowania sił, odpoczynku i wyciszenia. Tutaj śpisz spokojnie. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz.

Zapraszam kobiety w każdym wieku, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Bądź Kobietą szczęśliwą :) 

Zacznij tę jesień przyjemnie i zdrowo :)

Poczytaj OPINIE uczestniczek poprzednich wyjazdów :)

Anna Krasucka

{przycisk}

W ramach wyjazdu (w praktyce) m.in.:
- prawidłowe odżywianie organizmu na jesień
- warsztaty gotowania dla zdrowia (z niespodziankami)
- kąpiel termalna solankowa w baliach (niespodzianka)
- rozluźniający taniec i ruch
- świadomy oddech i śpiew
- odprężenie organizmu dzięki relaksacjom
- praktyczne sposoby na bycie w pełni kobietą
- odkrywanie swojej naturalnej kobiecości

Będzie również o wzmacnianiu Odporności na co dzień.

W programie przewidywane są jak zawsze miłe niespodzianki :)

Podczas wyjazdu uczestniczki mają możliwość wypróbowania wysokiej jakości polskie kosmetyki naturalne i organiczne Naturativ.

Obejrzyj ZDJĘCIA z poprzednich Kobiecych wyjazdów jesiennych :)

OSOBA PROWADZĄCA

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, sposoby zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

MIEJSCE

Wytwórnia Ciszy to siedlisko leżące 180 km na zachód od Warszawy (autostradą A2 jedzie się do 2 godz.) i 145 km na wschód od Poznania. Siedlisko położone jest pod lasem, z dala od wsi, w otoczeniu łąk i pól. Spokój tego miejsca sprawia, że lubią go dzikie zwierzęta, ptaki i ludzie, a wypoczywa się tu wspaniale. Bliskość Uniejowa z jego średniowiecznym zamkiem, parkiem, kolegiatą i dostępem do gorących wód termalnych oraz sąsiedztwo Warty to dodatkowy walor siedliska.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na piętrze.

Wyżywienie - trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki dziennie, przygotowywane na świeżo wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + przez cały czas dostępne napoje i napary odpowiednie do pory roku. Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu, pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone przedpłatą w wysokości 400 zł. Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 15 do 30
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2021 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.