Akademia » Warsztaty » Odzyskaj energię naturalnie

Odzyskaj energię naturalnie

Data wyjazdu 26 listopada ( czwartek ) - 29 listopada 2020 ( niedziela )
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce Kazimierz Dolny

Zgłaszam się na wyjazd
Opis

Masz dość ciągłego zmęczenia?
Nie możesz się zregenerować?
Tęsknisz za naturą, prostotą i odpoczynkiem?
Nie wiesz, jak odzyskać energię naturalnie?

Podaruj sobie kilka dni dobroci dla ciała i ducha, czas relaksu, rozgrzania i regeneracji, czyli czas odzyskania energii w naturze, gdzie cisza i czyste powietrze - pełne ukojenie. Niezależnie od tego ile masz lat – każdego dnia możesz zadbać o to, by siły witalne wróciły. Jak? Tego, między innymi, dowiesz się na naszym wyjeździe.Listopad i cała zima jest najlepszym momentem regeneracji organizmu, odnowienia sił i doładowanie. To czas powrotu do równowagi, do wewnętrznej mocy, czas odzyskania energii życiowej.
Jest coraz ciemniej, dni są krótkie, zatem dobrze jest spowolnić i "zapaść" w zimowy sen. A czymże jest sen, jeśli nie czasem odnowy? Jednak nie każdy sen jest regenerujący. Płytki sen z pewnością nie. Tylko prawdziwie głęboki może w pełni odnowić ciało i ducha.
Jest zimno i mało słońca, zatem potrzebujesz ciepła i pogody ducha. W grupie osób podobnie myślących, łatwiej.
Twój organizm posiada naturalną zdolność do regeneracji, ale tryb życia, jaki prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Zimą przyroda może być źródłem twojej energii życiowej – jeśli tylko jej na to pozwolisz. O tym, jak naturalnymi metodami (w tym jedzeniem), długofalowo odzyskać energię i rozbudzić witalność radość życia, jest ten wyjazd. Szczególny czas w naturze i w tobie.  Zaczerpnij z tej energii i odzyskaj siły. Poczuj, że znów żyjesz w pełni. To ten czas.  Przez cztery dni w praktyce będziemy odzyskiwać energię
pysznym jedzeniem
delikatnym ruchem
głębokimi oddechami
wyciszającym ciepłem
relaksującym masażem
głębokim snem
regenerującymi medytacjami 
spokojem ciszy
 

Zgłębisz tajniki prawdziwie naturalnej profilaktyki zdrowia. Dowiesz się, co znaczy i jak praktykować holistyczne podejście do człowieka (do siebie) w kontekście regeneracji ciała i ducha. Nauczysz się korzystać z dobrodziejstw natury, a także prostych patentów na dbanie o siebie - w łatwy i zdrowy sposób.

Zapraszam po konkretną wiedzę praktyczną, z której możesz samodzielnie korzystać później w domu.Siedlisko, w którym gościmy to kameralna, pełna naturalnego uroku i spokoju przestrzeń. Miejsce to wypełnia wewnętrzna harmonia i dlatego doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To urocze siedlisko położone na obrzeżach Kazimierza Dolnego, w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, ukryte pośród przepięknych wąwozów, wzgórz, łąk, pól i sadów - malownicze krajobrazy. Dom, w którym mieszkamy jest drewniany i stylowo urządzony, z drewnianymi podłogami, co sprzyja regeneracji sił, odpoczynkowi i wyciszeniu. A zbudowana w kształcie ośmiokąta sala z dużymi oknami wokół kumuluje korzystną energię do przebywania, praktykowania, medytacji i wizualizacji. 
Tutaj jest prawdziwa ciemność nocy, spokój i cisza snu. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz i odzyskujesz energię.Proponuję Ci prawdziwe odprężenie, relaks i przyjemny czas. Zaczerpnięta siła z natury długo będzie promieniować z twoich oczu, z serca i z duszy.

Spraw sobie przyjemność i odpocznij na łonie natury :) 
Zacznij tę zimę przyjemnie i zdrowo. Odzyskaj energię :)
 

Poczytaj OPINIE uczestników poprzednich wyjazdów :)

 Anna Krasucka


Podczas wyjazdu:

- codzienne ćwiczenia regenerujące organizm 
- praktyczne warsztaty gotowania dla zdrowia szczególnych potraw wzmacniających
- naturalne metody doładowywania Nerek w kontekście regeneracji ciała i ducha
- wykład o tym, co powoduje ciągłe zmęczenie oraz jak naturalnymi metodami w życiu codziennym odzyskać energię i właściwie zadbać o siebie   
- rozgrzewający masaż w profilaktyce zdrowia – praktyka
- pełne oddychanie
- medytacja / modlitwa / wizualizacja – czyli, jak odzyskać energię ducha / umysłu / psychiki
 
Będzie również o wzmacnianiu Odporności na co dzień.

OSOBA PROWADZĄCA


Anna Krasucka
- doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Anna Krasucka - doradca żywieniowy, dietetyk TCM

Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka i jego edukacji w zakresie rozumienia własnego organizmu. Jest propagatorką profilaktycznego podejścia do zdrowia i naturalnej diety.

Interesują ją zagadnienia długowieczności, sposoby zachowania zdrowia i urody zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej metodami naturalnymi.

Założycielka Akademii Odżywiania dla Zdrowia 'Pięć Smaków', w ramach której od lat prowadzi praktyczne warsztaty zdrowego i smacznego gotowania oraz wyjazdy zdrowotne. W swojej kuchni czerpie inspiracje z natury, z polskiej tradycji kulinarnej, z zasad dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian) oraz swoich licznych podróży (m.in. do Laosu, Kambodży, Indonezji, Tajlandii, Syrii, Jordanii, Izraela, Tanzanii). Prowadzi szkolenia dla firm, w szkołach i przedszkolach na temat zdrowego odżywiania. W Warszawie prowadzi konsultacje indywidualne.

Jest absolwentką "Dietetyki Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej" sygnowanej przez francusko - niemiecki "Avicenna Instytut". Ukończyła 1,5 roczne, pełne podstawowe szkolenie medycyny chińskiej w kierunku diagnozowania, czytania z twarzy, dietetyki oraz akupunktury. Swoją edukację dietetyczną ciągle kontynuuje (wiedza jest potężna i ogromnie interesująca) m.in. w zakresie medycyny żywienia (badania naukowe wskazujące na skuteczność leczenia dietą).

Jako ekspert w zakresie odżywiania dla zdrowia jest autorką popularnych artykułów w czasopismach o tematyce zdrowotnej, bywa także gościem w radiu i TV.

MIEJSCE

Jest malowniczo położona kraina, gdzie czas płynie leniwie, rozciągając każdą chwilę przyjemności w nieskończoność. Tu marzenia plączą się z rzeczywistością, a życie zdaje się być bajką. Wśród sadów, wzgórz i wąwozów, czeka na ciebie przytulne i kameralne siedlisko znajdujące się na obrzeżach przepięknego Kazimierza Dolnego nad Wisłą.

Z okien roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum drzew. A bezpośrednio z domu wychodzi się do ogrodu . Nieopodal malowniczy Wąwóz Korzeniowy zaprasza na przechadzkę w naturze.

Zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3-osobowy z łazienkami lub apartament (2+2) z łazienką i salonem.

Wyżywienie - trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki dziennie, przygotowywane na świeżo wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + przez cały czas dostępne napoje i napary odpowiednie do pory roku. Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestnikami, którzy jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu, pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone przedpłatą w wysokości 400 zł. Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Poziom trudności dla wszystkich
Zapewniamy
 • zakwaterowanie 4 dni (3 noclegi)
 • wyżywienie: trzy ciepłe posiłki dziennie przygotowywane wg specjalnych zaleceń Anny Krasuckiej + napary ziołowe
 • wszystkie warsztaty i wykłady
 • kuchnię wyposażoną w niezbędne narzędzia
 • wszystkie potrzebne produkty
 • smakowite i naturalne jedzenie
 • świeże powietrze i miłą atmosferę
 • motywację do działania dla zdrowia
Cena 1150 zł/os. - pokój 2 lub 3-osobowy z łazienką lub apartament 2+2 z łazienką i salonemZgłaszam się na wyjazd
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

26.11
-
29.11
Odzyskaj energię naturalnie
04.02
-
07.02
Potęga trawienia
24.07
-
31.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
31.07
-
07.08
Moc regeneracji z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2020 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.