Wytwórnia Ciszy, Brzozówka k. Uniejowa, środkowa Polska

Prowadzi Anna Krasucka

Ten wyjazd już się odbył, sprawdź aktualne wyjazdy.

Doświadczysz, jak to jest nic nie musieć i płynąć w rytm kobiecego serca. Od razu poczujesz, że to jest to, czego Ci potrzeba.

Kobiecość mocą Kobiety
Naturalna kuchnia i warsztaty gotowania
Taniec dla przyjemności, energii, jedności i zdrowia Kobiety
Kąpiel termalna solankowa w baliach
Ćwiczenia w plenerze i oddech
Medytacje i wizualizacje
Inspirujące Kobiety i relaks totalny

________

Zafunduj sobie przyjemność i odpoczynek, otaczaj się pięknem i dopieszczaj siebie, bo tego Ci teraz najbardziej potrzeba. Poczuj komfort psychiczny, wolną, naturalną, własną przestrzeń, oddaj się swobodnej beztrosce, odzyskaj równowagę, spokój – naprawdę wyluzuj.

Rozluźniający i energetyczny taniec, kąpiel termalna solankowa, kreatywność i spontaniczność w klimacie złotej polskiej jesieni i najstarsza mądrość pokoleń – kobieca podróż w głąb siebie – tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Ciało nigdy nie kłamie, bo ma w sobie pamięć… Możesz je ignorować lub uczynić Twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.

Jak uczynić z ciała swego przyjaciela?
Jak słuchać płynących z niego sygnałów, by cię wspierało?
Językiem ciała jest ruch.
Chcesz, by przemówiło?
Zatańcz …

Na wyjeździe poprzez ruch, taniec, oddech i kąpiel solankową w baliach będziesz otwierać to co zamknięte, rozluźniać to co napięte, tak, by tworzyć w ciele przestrzeń do swobodnego doświadczania siebie samej i odkrywania Twoich ukrytych zasobów, w tym kobiecych.

Woda termalna bogata w minerały (m.in. związki sodu, potasu, magnezu, fluoru, siarki i bromu) ma dobroczynne właściwości dla skóry, stawów i organów wewnętrznych (potwierdzone badaniami). Solanka uspokaja, relaksuje, poprawia nastrój oraz wycisza. Chlorkowo – sodowa woda mineralna, wydobywana jest z głębokości 2 000 m o temperaturze 68-70oC.
Zawartością jodu dorównuje wodzie z Morza Bałtyckiego!
Ze względu na swoje właściwości jest wykorzystywana w rehabilitacji oraz w profilaktyce i leczeniu schorzeń układów: krążenia, oddechowego, nerwowego (np. nerwic, stanów napięcia emocjonalnego, bezsenności i nerwobólów), ruchu (m.in. ortopedyczno-urazowych, dyskopatii), pokarmowego, schorzeń nosa, ucha, gardła i krtani, a także chorób mięśni i skóry.
Na kąpiel w baliach zabieram Was Kobiety w prezencie do 4-gwiazdkowego hotelu 🙂 Na ten czas balie są tyko i wyłącznie do naszej dyspozycji.

Do tego relaksacja muzyką. Twój organizm posiada naturalną zdolność do rozluźnienia, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić. Luz jest podstawą zdrowia. To od rozluźnienia zależy, jak postrzegasz samą siebie, jak czujesz się w obecności płci przeciwnej, jakie masz poczucie wartości, jakie jest Twoje życie seksualne, partnerskie i rodzinne, jakie masz relacje z innymi oraz czy jesteś szczęśliwa.

Kobieta bez względu na wiek i wygląd, może czuć się piękna i atrakcyjna, akceptować siebie i swoje ciało. W całym życiu kobiety zmienia się poziom hormonów, bo i kobieta się przemienia, wchodzi w różne etapy życia, w których uczy się wiary w siebie i swoją atrakcyjność, a także akceptacji siebie ze swoimi niedoskonałościami. I właśnie taka kobieta staje się prawdziwie piękna. Dlatego zadbaj o swoją kobiecość i poczuj się z nią komfortowo, wręcz traktuj ją jako atut, bo taka jest natura Kobiety.

Poprzez ruch, oddech, taniec i ciszę oraz Twoją kreatywność, możesz dotrzeć do źródła własnej mocy, spontaniczności, kobiecości, energii i radości!

Korzyści z wyjazdu dla Kobiet

 • Odpoczniesz i poczujesz rozluźniającą harmonię
 • Odzyskasz kontakt z własnym ciałem i pokosztujesz pełnię siebie
 • Odprężysz się, rozpłyniesz – puścisz napięcia i blokady, a rysy twarzy złagodnieją
 • Uwolnisz kreatywność – zaczniesz bawić się życiem
 • Poczujesz wolność, lekkość, beztroskę, radość i szczęście – znów pojawi się błysk w oku
 • Uwrażliwisz się na doznania seksualne – zaczniesz czerpać przyjemność
 • Rozluźnisz kręgosłup i biodra – popłyniesz w ruchu, tańcu i energii
 • Podniesiesz witalność i samopoczucie oraz jakość kobiecego życia

Będziemy także smacznie i zdrowo gotować w kobiecym gronie (2 warsztaty), co jest radosnym przeżyciem. Rozsmakujesz się w pysznych potrawach, które Cię zrelaksują i rozpieszczą.

Daj się ponieść świadomemu rozluźnieniu dla zdrowia 🙂 Niech Twoja energia życia płynie swobodnie, bez zakłóceń, a świat okaże się mieć inne, ciekawsze kolory, niż dotychczas. Twoje życie nabierze głębi i wyrazistości.

Zapraszam Kobiety w każdym wieku, które chcą odpocząć, zrelaksować się, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także te, które chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu. Luz promieniujący z oczu, z serca, z duszy to marzenie każdej z nas. Daj sobie szansę na bycie Kobietą szczęśliwą 🙂

Co czeka na CIEBIE podczas wyjazdu

 • trzy ciepłe, wegetariańskie, odpowiednio skomponowane posiłki dziennie + napoje, przygotowywane z miłością i wzmacniające zdrowie Kobiety – wyjątkowe jedzenie jak podkreślają uczestniczki
 • poranny rozruch w plenerze
 • 2 inspirujące warsztaty gotowania dla zdrowia (z niespodziankami)
 • kąpiel termalna solankowa w baliach (prezent niespodzianka)
 • wykład Kobieta zdrowa i piękna z natury
 • rozluźniający taniec
 • świadomy oddech
 • odprężenie organizmu dzięki relaksacjom i medytacjom
 • odkrywanie swojej naturalnej kobiecości
 • świeże powietrze i inspirujące Kobiety

W programie przewidywane są miłe niespodzianki 🙂

Wyjazd zaczynamy wczesną kolacją we czwartek, a kończymy w niedzielę obiadem.

Anna Krasucka – prowadząca i autorka warsztatu

Mentorka zdrowia i dyplomowany dietetyk leczniczy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (absolwentka sygnowana przez francusko – niemiecki „Avicenna Instytut”). Prekursorka warsztatów gotowania dla zdrowia – pierwszy cykl poprowadziła w 2007 r. Uznana w 2021 r. przez Twój STYL za jedną z pięciu liderek zdrowego stylu życia wartych naśladowania.

Anna stworzyła Akademię PIĘĆ SMAKÓW (www.piecsmakow.com.pl), w ramach której inspiruje, edukuje i motywuje w zakresie zdrowego stylu życia, w tym odżywiania.

Od prawie 15 lat prowadzi praktyczne warsztaty gotowania, wyjazdy dla zdrowia, szkolenia dla firm, przedszkoli i szkół oraz konsultuje indywidualnie. Stworzyła holistyczne programy skutecznie wzmacniające zdrowie m.in. Oczyszczający oraz Akademię Zdrowia i Witalności online.

Anna pracuje głównie z kobietami, które pragną zadbać o siebie i podwyższyć swoją jakość życia. W jej warsztatach i szkoleniach do tej pory wzięło udział ponad 12 tys. osób.

Misją Anny jest wszechstronny rozwój i kreowanie swojego życia tak, by cieszyć się nim oraz inspirować i motywować innych do holistycznego i świadomego dbania o siebie, a przez to tworzenia dobrego świata. Wierzy, że dobrze funkcjonujący organizm jest podstawą harmonii w życiu.

Wartości, którymi się kieruje w w codziennym funkcjonowaniu to Zdrowie, Wolność, Miłość, Rozwój i Otwartość. Jej pasją są podróże, natura i taniec.

Jako ekspert występowała w:
Dzień Dobry TVN, Trójce, PIN, Plus, RDC, Twój Styl, Zdrowie, itd.

Zobacz, czego DOŚWIADCZYŁY uczestniczki warsztatu
prowadzonego przez Annę …

Aniu, chcę Ci bardzo podziękować za kobiece warsztaty!
Nie mogę się jeszcze odnaleźć w rzeczywistości, bo ciągle żyję tym doświadczeniem i tymi emocjami z naszych warsztatów. To była jakaś magia. Pierwsze moje TAKIE warsztaty kobiece i nawet nie zdawałam siebie sprawy, jak dużo on może dać! Zapamiętam to doświadczenie na całe życie. Doświadczyłam, pierwszy raz w życiu chyba, poczucia jedności z innymi kobietami, czasem tak bardzo odmiennymi ode mnie.
Pielęgnuję moją kobiecą delikatność od czasu powrotu i nie mogę się nadziwić i nacieszyć, że taka też jestem!
Co chwila, podczas pracy i codziennych czynności przychodzą mi do głowy rzeczy, których się dowiedziałam. Wzięłam tyle, ile mogłam, wzięłam bardzo dużo!
Dziękuję Ci za bezpieczeństwo w grupie, za Twoją mądrość i wigor!
Nie sposób wyrazić całą moją wdzięczność za te warsztaty. Dziękuję Ci z całego serca!
Opowiadam o tych warsztatach i namawiam inne kobiety. Każda powinna tego doświadczyć.

Kinga z Warszawy

* * * * *

Aniu, ten wyjazd był dla mnie prawdziwie magiczny! Niesamowite doświadczenie, z którego zostawiłam sobie naprawdę MNÓSTWO!
Przede wszystkim odpuszczanie i rozpuszczanie siebie. Dawniej dosłownie „wylizałam” mieszkanie do czysta, każdego dnia. Tracąc na to mnóstwo czasu, energii i chęci do życia. Dzisiaj ODPUSZCZAM! I jedynie „zgarniam”, a czas poświęcam na życie i przyjemności.
Spodnie zamieniłam na spódnice i sukienki! Pozwalam sobie być seksowną i zmysłową. Dawniej myślałam, że potrzebuję do tego makijażu. biżuterii, dzisiaj wiem że wystarczy uśmiech i nastawienie 😉
Dziękuję, że tworzysz taką magiczną przestrzeń Aniu ❤️

Aleksandra Dengø-Sambörska

* * * * *

Kochana Aniu, wyjazd kobiecy cudowny! Dał mi powera, odzyskałam wiarę w siebie, poczucie spokoju i szczęśliwości:-)
Cudowne kobiety poznałam! Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam przyjechać. Śmiech, taniec, cudowne towarzystwo – tego mi było trzeba!
Jedzonko, jak zawsze na Twoich wyjazdach, wspaniałe i zdrowe, inspiruje mnie w kuchni na co dzień w domu.
Wczoraj byłam na jednej rozmowie kwalifikacyjnej, a czekam jeszcze na drugą odpowiedź i ewentualna rozmowę w j. angielskim, także zaczęło się dziać w tej sferze również po wyjeździe:-) Dzięki wyjazdowi mam przynajmniej siłę, żeby z pozycji pewnej siebie kobiety podejść do rozmów.

Asia z Gdańska

* * * * *

Aniu, dziękuję Ci jeszcze raz za to rozpuszczenie! Zaczęłam dzisiaj jako nowa kobieta! To było niesamowite doświadczenie, które mam nadzieję, że zostanie ze mną na bardzo długo.. Życzyłabym każdej kobiecie, żeby miała to szczęście i spotkała Ciebie na swojej drodze. Jesteś wyjątkowa.

Majkel

* * * * *

Dzień dobry Aniu, bardzo, bardzo dziękuję Ci za warsztaty, za profesjonalną, perfekcyjną organizację, naturalność i wdzięk 😉
Jadąc myślałam tylko o odpoczynku, a tu niespodzianka, tyle się nauczyłam, tyle skorzystałam.
I tyle inspiracji.. I takie emocje, z których nie zdawałam sobie sprawy, i te siostrzane więzi.
Przeżyłam tragedię, prawie pięć lat temu zmarł mój 34 letni Syn. Staram się, próbuję jakoś żyć.
Nucę melodię z wyjazdu i sprawia mi to przyjemność.

J. z Trójmiasta

* * * * *

Hej! Aniu, dziś w pracy czułam się jakbym wróciła z co najmniej tygodniowego urlopu lub dłuższego i nie chodzi mi o ilość zaległych spraw:) dziękuję!!!

Daria z Warszawy

* * * * *

Aniu, chciałabym, abyś była świadoma tego, co się dzieje u mnie po wyjeździe kobiecym. „Trawię” ten wyjazd cały czas, wracam myślami. Czuję te smaki, dotyki, emocje… Dostałam tam takiej energii, która jest we mnie i „trzyma mnie przy życiu”. Zaczynam dokonywać w swoim życiu pewnych zmian. Jem roślinnie (jeszcze nie konsekwentnie), ale jem; stałam się pewniejsza siebie i tym samym silniejsza; w inny sposób podchodzę do różnych spraw… to wszystko się dzieje i chcę żeby się działo. Jestem z tego powodu szczęśliwa. Dziękuję Ci bardzo, bardzo, bardzo i dziękuję Opatrzności, że stanęłaś na mojej drodze.

Kasia z Lublina

* * * * *

MIEJSCE, w którym gościmy

Wytwórnia Ciszy to kameralne siedlisko, do którego zapraszam. Znajduje się 180 km na zachód od Warszawy (autostradą A2 jedzie się do 2 godz.), 145 km na wschód od Poznania i 180 km od Wrocławia. Siedlisko położone jest przy magicznym sosnowym lesie, wśród łąk i pól. Wszystko dla zregenerowania sił, odprężenia i wyciszenia. Tutaj śpisz spokojnie. Oddychasz pełną piersią. Odpoczywasz i ładujesz baterie. Klimat stylowo i ze smakiem urządzonego siedliska sprzyja spotkaniu Kobiet.

Mieszkamy w przytulnych pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami w pokojach oraz z łazienkami na korytarzu (jak w domu).

Cały dom jest do naszej wyłącznej dyspozycji.

JEDZENIE przygotowywane dla nas z miłością

Trzy ciepłe i przepyszne posiłki wegetariańskie dziennie przygotowywane z miłością na świeżo wg moich specjalnych zaleceń. Posiłki są odpowiednio skomponowane, aby harmonizować i rozpieszczać kobiece ciało i ducha. Napoje ziołowe. Jedzenie w Brzozówce jest wyjątkowo smaczne i obfite, jak podkreślają uczestniczki.
Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

DOJAZD

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestniczkami, które jadą autem, na wspólny dojazd (chętnie w tym pośredniczę).

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu, pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone zadatkiem w wysokości 500 zł.
Wpłacany zadatek jest bezzwrotny i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie.

Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Do zobaczenia jesienią 🙂

Anna Krasucka