Akademia » Warsztaty » Wykład - Oczyszczanie i odkwaszanie organizmu dla zdrowia

[ARCHIWUM] Wykład - Oczyszczanie i odkwaszanie organizmu dla zdrowia

Data wykładu 15 czerwca 2016
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce VEGA, al. Jana Pawła II 36c (na tyłach dawnego kina Femina), Warszawa; udział w wykładzie możliwy również przez skype (dla osób z daleka :)
Opis

Tym Wykładem wychodzę na przeciw Waszym potrzebom, bo może nie zdążyłaś(eś) wziąć udziału w warsztacie gotowania dla zdrowia "Oczyszczanie organizmu na wiosnę", który odbywa się raz w roku, a chcesz się oczyścić / odkwasić :) To bardzo dobry czas, daj go sobie.

Wokół Ciebie natura żyje pełnią życia, pięknieje, cieszy wszystkie zmysły. Ty jednak jesteś zmęczony i często czujesz, jakby ten entuzjazm omijał Twój organizm szerokim łukiem.

Jak się pozbyć uczucia ciężkości, zaparć, wzdęć, bólów żołądka i schorzeń skóry - zyskując zarazem więcej energii, piękną promieniejącą cerę, chęci do życia i płaski brzuch?

Oczyść swój organizm teraz dla zdrowia!

Każdego dnia narażasz swój organizm na kontakt z wieloma toksynami. To, co jesz - zostawia w Twoim ciele uboczne produkty przemiany materii. Oddychając – wprowadzasz do płuc wiele szkodliwych substancji, których niestety często w miejskim powietrzu jest więcej niż tlenu. Twoja skóra chłonie szkodliwe substancje  z pudrów, dezodorantów, perfum i farb do włosów.

Twój organizm posiada naturalną zdolność do oczyszczania się, ale tryb życia, który prowadzisz powoduje, że sam przestaje sobie z tym radzić.

W efekcie, wszelkie formy toksyn gromadzą się w Twoim ciele, tworząc złogi, które najpierw odbierają Ci radość życia a potem prowadzą do wielu rodzajów chorób i schorzeń.

Aby zachować zdrowie i pozwolić organizmowi funkcjonować prawidłowo, wskazane jest regularne oczyszczanie organizmu. Regularne posty od starożytności praktykowało większość kultur we wszystkich szerokościach geograficznych – w ten sposób oczyszczano duszę, umysł i ciało.

Ciepłe pory roku są najlepsze na oczyszczanie organizmu – siły witalne przyrody mogą być źródłem Twojej energii życiowej – jeśli tylko im na to pozwolisz.

Na wykładzie poznasz różne sposoby oczyszczania organizmu dla zdrowia i wybierzesz ten, który będzie dla Ciebie najlepszy.

Opowiem także o własnych wieloletnich doświadczeniach oczyszczania i jego pozytywnych efektach.

Oczyść się dla zdrowia, a uczucie lekkości i jasności pozwoli Ci na nowo żyć pełnią zdrowia.

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników
Zapewniamy
 • dużo wiedzy teoretycznej w połączeniu z praktycznymi poradami
 • napoje oczyszczająco - odkwaszające
 • miłą atmosferę
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Najbliższe terminy

23.07
-
30.07
Rodzinne wakacje nad jeziorem
30.07
-
06.08
Moc regeneracji z natury
29.09
-
02.10
Kobieta zdrowa i piękna z natury

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.