Formularz zgłoszeniowy na warsztaty zdrowego gotowania

Cieszę się, że zdecydowała(e)ś się na udział w warsztatach zdrowego gotowania. 

Tutaj nauczysz się holistycznego podejścia do człowieka, medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej), czyli prawidłowego stylu życia oraz odżywiania zgodnego z porami roku, klimatem, w którym żyjesz i prawami oraz rytmem Twojej natury.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie przedpłaty (w ciągu 3 dni roboczych) za udział w warsztatach w wysokości 145 zł (od osoby). Dane do przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym rezerwację.
Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem rezerwacji. Jeśli w ciągu 3 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego nie otrzymasz potwierdzenia, proszę skontaktuj się ze mną: [email protected] lub 507 200 477.

Reszta kwoty w wysokości 145 zł lub inna (zależnie od warsztatu) płatna przelewem napóźniej na 2 tygodnie przed terminem zajęć lub w gotówce na miejscu - kwestia ustalenia.

W przypadku rezygnacji krótszej niż 5 dni roboczych przed terminem warsztatu, przedpłata podlega zwrotowi, jeśli uczestnik znajdzie kogoś innego na swoje miejsce.

Szczegóły wyjazdów znajdziesz tutaj

Dane osobowe
 1. (wymagane)
 2. (wymagane)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
Warsztat
 1. (wymagane)
 2. Prasa TV Internet Znajomi Newsletter Facebook Lekarz
  Inne
Biuletyn
Potwierdzenie
 1. Zapisuję się!
Bądź na bieżąco, dlatego
Chciałabym wysłać Ci list
o moich inspirujących warsztatach, wyjazdach i nowościach.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


 • Nokia Siemens Networks
 • IKEA
 • IMPEL
 • Joga w Parku
 • Polska Akcja Humanitarna
 • Dom Kultury Śródmieście
 • NZOZ Carolina Medical Center
 • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2022 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.