Kazimierz Dolny

Prowadzi Anna Krasucka

Ten wyjazd już się odbył, sprawdź aktualne wyjazdy.

Praktykujesz na miejscu proste patenty na zdrowie i od razu doświadczasz lekkości, energii i radości z każdego kolejnego dnia życia.

Męczy Cię przesilenie wiosenne?
Pragniesz się wzmocnić?
Tęsknisz za naturą, prostotą i odpoczynkiem?
Chcesz skorzystać z energii wiosny i wlać ją w siebie?

Wiosna to czas ponownego odrodzenia, czas narodzin, czas nowego życia. Natura powoli i konsekwentnie budzi się z zimowego snu. Energia wzrostu narasta. Wszystko buzuje, bo zaczyna się nowy cykl życia. Eksplozję energii wiosny czuć w powietrzu i słychać wokół. Dni są coraz dłuższe. To czas odbudowy kondycji psychofizycznej, czas powrotu do równowagi i uzdrawiania Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego. To czas doładowania i odnowy, którą natura o tej porze roku daje nam w prezencie. Warsztat jest o tym, jak umiejętnie skorzystać z obfitości tego daru.
Pozwól sobie na kilka dni dobroci dla ciała i ducha i przyjedź po energię wiosny, po relaks, po regenerację i po moc. A Twoja Wątroba i Pęcherzyk Żółciowy bardzo Ci za to podziękują. Wielu moich uczestników przekonało się o tym na sobie, dlatego wracają. Przekonaj się, jak dużo dobrego możesz zrobić dla siebie w 4 dni!

Dla kogo

 • Jeśli chcesz mieć jędrną, promienną skórę oraz iskrzące oczy.
 • Jeśli interesuje Cię profilaktyka zdrowia i szukasz inspiracji.
 • Jeśli zmagasz się z różnymi dolegliwościami typu bóle głowy, nadciśnienie, osłabiony wzrok, sucha skóra, bezsenność, stany depresyjne, zaburzenia menstruacyjne oraz wiele innych
 • Jeśli brak Ci motywacji do dobrego życia.
 • Jeśli prowadzisz stresujący tryb życia.
 • Jeśli potrzebujesz odpoczynku, regeneracji, pysznego jedzenia i czasu dla siebie.
 • Jeśli doskwiera Ci przewlekłe zmęczenie i czujesz zastój w ciele.
 • Jeśli posypało Ci się zdrowie i masz w sobie silne postanowienie zadbania o siebie.
 • Jeśli chcesz schudnąć i potrzebujesz zrobić pierwszy krok.
 • Jeśli pragniesz poznać ciekawe i inspirujące osoby.

To ten warsztat jest dla Ciebie.

Co DAJE ten wyjazd

 • Odpoczniesz i Odprężysz się
 • Rozluźnisz to, co zastane i energia w ciele znów swobodnie popłynie
 • Pobudzisz swoje ciało do regeneracji
 • Przywrócisz jasność i spokój umysłu – lepsza pamięć i koncentracja
 • Odzyskasz piękny wygląd skóry – znikają wypryski, skóra nabiera blasku, kolorytu i jędrności
 • Twój sen stanie się spokojniejszy i głębszy
 • Znów zacznie Ci się chcieć, tak jak teraz Ci się nie chce
 • Zaczną puszczać napięcia a emocje będą się harmonizować
 • Ciśnienie będzie się normować, jak i poziom cukru we krwi
 • Poczujesz lekkość i odzyskasz jasność umysłu
 • Wstąpi w Ciebie wigor i motywacja do życia / działania

Co CZEKA na Ciebie podczas wyjazdu

 • trzy ciepłe, wegetariańskie, odpowiednio skomponowane posiłki dziennie + napojewyjątkowe jedzenie, jak podkreślają uczestnicy
 • wyprawa po pokrzywę i inne wiosenne energetyczne nowalijki
 • codziennie świeżo wyciskany sok z pokrzywy – wzmocni krew, zadziała przeciwnowotworowo, odżywi Twoją skórę – naturalne spa
 • poranny rozruch oraz oddech w plenerze m.in. w Wąwozie Korzeniowym – codziennie
 • inspirujące warsztaty gotowania potraw wspierających Wątrobę i Pęcherzyk Żółciowy
 • wykład o Energii Wiosny – jak z niej korzystać dla zdrowia oraz o aspektach związanych z Wątrobą i Pęcherzykiem Żółciowym
 • medytacja / modlitwa / wizualizacja – odprężanie umysłu i psychiki
 • praktyka masażu w profilaktyce zdrowia
 • świeże powietrze i inspirujące towarzystwo
 • moc motywacji

Zaczynamy wczesną kolacją we czwartek, a kończymy obiadem w niedzielę. 

Zapraszam po konkretną wiedzę praktyczną, z której możesz samodzielnie korzystać później w domu.

Anna Krasucka – prowadząca i autorka warsztatu

Mentorka zdrowia i dyplomowany dietetyk leczniczy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (absolwentka sygnowana przez francusko – niemiecki „Avicenna Instytut”). Prekursorka warsztatów gotowania dla zdrowia – pierwszy cykl poprowadziła w 2007 r. Uznana w 2021 r. przez Twój STYL za jedną z pięciu liderek zdrowego stylu życia wartych naśladowania.

Anna stworzyła Akademię PIĘĆ SMAKÓW (www.piecsmakow.com.pl), w ramach której inspiruje, edukuje i motywuje w zakresie zdrowego stylu życia, w tym odżywiania.

Od ponad 15 lat prowadzi praktyczne warsztaty gotowania, wyjazdy dla zdrowia, szkolenia dla firm, przedszkoli i szkół oraz konsultuje indywidualnie. Stworzyła holistyczne programy skutecznie wzmacniające zdrowie m.in. Oczyszczający oraz Akademię Zdrowia i Witalności online.

Anna pracuje głównie z kobietami, które pragną zadbać o siebie i podwyższyć swoją jakość życia. W jej warsztatach i szkoleniach do tej pory wzięło udział ponad 12 tys. osób.

Misją Anny jest wszechstronny rozwój i kreowanie swojego życia tak, by cieszyć się nim oraz inspirować i motywować innych do holistycznego i świadomego dbania o siebie, a przez to tworzenia dobrego świata. Wierzy, że dobrze funkcjonujący organizm jest podstawą harmonii w życiu.

Wartości, którymi się kieruje w w codziennym funkcjonowaniu to Zdrowie, Wolność, Miłość, Rozwój i Otwartość. Jej pasją są podróże, natura i taniec.

Jako ekspert występowała w:
Dzień Dobry TVN, Trójce, PIN, Plus, RDC, Twój Styl, Zdrowie, itd.

Zobacz, czego DOŚWIADCZYLI uczestnicy

„Aniu,
na wyjeździe bardzo mi się podobało. Wspólne posiłki, dobre jedzenie, Twoje fantastyczne rady, nowa wiedza teoretyczna i praktyczna. Poranna gimnastyka. Ciepła rodzinna atmosfera. Dla mnie jesteś jedną WIELKĄ KSIĘGĄ WIEDZY o zdrowym mądrym jedzeniu, mądrym życiu, i wielu, wielu innych ciekawych rzeczy. Dziękuje Ci, że dzielisz się tym z innymi. Że wpadłaś na pomysł, żeby rozpowszechniać tą wiedzę między ludzi i wciąż poszerzasz swoją działalność o nowe tematy. Bardzo dużo wprowadziłam w życie z Twoich warsztatów i widzę, że dobrze się czuję i pomaga mi na moje dolegliwości. Stąd też stale nasuwające się nowe pytania i głód wiedzy. Dziękuję Ci za wszystko!”

Agnieszka z Wrocławia

* * * * *

* * * * *

Aniu,
Bardzo Ci dziękuję za wspaniały pobyt w Kazimierzu na warsztacie Po Energię wiosny. Czuję się doskonale i mam nadzieję, że tak będzie dalej.
Jesteś cudotwórczynią.

Teresa z Warszawy

* * * * *

Miejsce, w którym gościmy

Siedlisko, w którym gościmy to kameralna, pełna naturalnego uroku i harmonii przestrzeń, doskonale nadająca się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. To urocze siedlisko położone jest na obrzeżach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, w malowniczym Kazimierskim Parku Krajobrazowym i ukryte pośród przepięknych wąwozów, wzgórz, łąk, pól i sadów. Dom, w którym mieszkamy jest drewniany i stylowo urządzony, z drewnianymi podłogami, co sprzyja regeneracji sił, odpoczynkowi i wyciszeniu. A zbudowana w kształcie ośmiokąta sala z dużymi oknami wokół kumuluje korzystną energię do przebywania, praktykowania, medytacji i wizualizacji. 
Tutaj oddychasz pełną piersią i odpoczywasz.

Z okien roztacza się kojący oczy widok, słychać delikatny szum drzew. A bezpośrednio z domu wychodzi się do ogrodu. Nieopodal malowniczy Wąwóz Korzeniowy zaprasza na przechadzkę w naturze.

Cały dom wraz z klimatyczną ośmiokątną salą i obejściem są do naszej wyłącznej dyspozycji.
Mieszkamy
w przytulnych pokojach 2 lub 3-osobowy z łazienkami lub apartamencie (2+2) z łazienką i salonem.

Jedzenie przygotowywane dla nas z miłością

Codziennie w tej przepięknej jadalni jemy trzy zdrowe, ciepłe, wegetariańskie posiłki, przygotowywane na świeżo z miłością wg moich specjalnych zaleceń + przez cały czas dostępne są napoje i napary odpowiednie do pory roku.
Ze względu na pro zdrowotny charakter wyjazdu w czasie całego pobytu nie jest serwowana kawa naturalna, ani herbata z teiną (czarna, czerwona, zielona).

Dojazd

Dojazd we własnym zakresie. Możliwość umówienia się z innymi uczestnikami, którzy jadą autem z różnych stron Polski, na wspólny dojazd – chętnie pośredniczę w kontaktowaniu osób nie mających własnego środka transportu z tymi, którzy chętnie użyczą miejsca w swoim samochodzie.

Zapraszam wszystkich (kobiety i mężczyzn – sprezentuj Wyjazd swoim bliskim), którzy chcą się doładować, odpocząć, zrelaksować, uprzyjemnić sobie czas, odprężyć ciało i umysł, także tych, którzy chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domowym zaciszu.

W związku z dużym zainteresowaniem kameralnym charakterem wyjazdu (do 16 miejsc), pod uwagę brane są tylko zgłoszenia potwierdzone zadatkiem w wysokości 500 zł.
Wpłacany zadatek jest bezzwrotny i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie.

Info organizacyjne otrzymasz po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Do zobaczenia w kwietniu 🙂

Anna Krasucka