Warsztaty stacjonarne lub wyjazdowe z mentorką zdrowia o ponad 16-letnim praktycznym doświadczeniu na zawsze zmieniają wśród uczestników sposób dbania o siebie. Praktykują od razu na miejscu gotowe metody holistycznego przywracania zdrowia. Po warsztatach już nic nie jest takie samo. Uczestnicy potrafią prawidłowo zmieniać swoje nawyki dążąc do ogólnej homeostazy – jedzeniem, ruchem, oddechem, snem, stanem umysłu, itd.

Warsztaty prowadzi Anna Krasucka
mentorka zdrowia z 16-letnią praktyką

Jedna z opinii, która podsumowuje wartość tych warsztatów:

„Spotkania z Tobą, bardzo mi pomogły w zmianie mojego życia na lepsze. Były niezwykłym drogowskazem, który mi pokazał, gdzie mam iść, jeśli chcę być zdrowa i czuć się lepiej.
Uczestnictwo w Twoich wyjazdach było dla mnie czasem niezwykłym. Otrzymałam nie tylko cenną wiedzę i praktykę dotyczącą zdrowego odżywiania i trybu życia, ale również wiele darów, których na co dzień, w „normalnym” świecie się nie spotyka. Zostałam nakarmiona fizycznie i emocjonalnie, a także duchowo. Zostałam zaopiekowana przez Ciebie, ale też przez innych uczestników, z którymi doświadczyłam pięknej wspólnoty. Dzięki Twoim wyjazdom miałam wrażenie, że na co dzień czas mi jakby uciekał. A na Twoich wyjazdach jakby się zatrzymał. Mogłam wtedy doświadczać prawdziwego życia, dużo bardziej wartościowego niż dotychczas. To uczucie we mnie się rozwijało i trwa. Udało mi się to zachować i korzystam z tego praktycznie każdego dnia, już teraz bez trudu.
Jestem Ci bardzo wdzięczna za to wszystko.”

Ewa Matusik
Dlaczego ja?

Co sprawia, że moje warsztaty są tak skuteczne?

Po pierwsze dlatego, że jestem praktykiem z ogromnym doświadczeniem. Po drugie …

– Jestem prekursorką holistycznych warsztatów dla zdrowia wg Medycyny Chińskiej.

– Od 2007 r. regularnie uczę dbać o swój dobrostan – ze mną wszystko staje się proste.

– Podchodzę do drugiego człowieka z otwartością i uważnością. Widzę jego potrzeby i na nie odpowiadam.

– Samodzielnie prowadzę Pięć Smaków, więc to dla mnie nie teoria, a praktyka.

– Jestem dyplomowanym dietetykiem leczniczym wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – u mnie jesteś pod solidnymi skrzydłami.

Opinie

Co mówią uczestnicy?

Jedzenie na wyjazdach

Przygotowywane jest przez personel siedliska na świeżo z miłością, ściśle wg moich szczegółowych zaleceń dopasowanych do tematu warsztatu oraz pory roku. Na wszystkich wyjazdach serwowane jest zbilansowane menu wegetariańskie. Wyjątkiem są Rodzinne wakacje, na których dla chętnych 2x pojawia się mięso z dobrego źródła. Potrawy nie zawierają białego cukru, mąki pszennej oraz produktów nabiałowych, oprócz jajek i masła.

Najważniejsze jest to, że uczestnicy od razu praktykują zdrowe nawyki żywieniowe oraz te związane z trybem życia. Na bieżąco odczuwają reakcje w ciele związane z samopoczuciem i w razie potrzeby otrzymują ode mnie wskazówki, jak co poprawiać / zmieniać. Nie ma lepszej metody nauczenia się prawidłowego dbania o siebie, swoje zdrowie, niż praktykowanie i doświadczanie zarówno trudności, jak i sukcesów!

Miejsca

Miejsca, które wybieram, są przepięknie położone przy lesie, w górach, nad rzeką lub jeziorem, pośród natury. A do tego niezwykle kameralne.

Podczas moich warsztatów całe siedlisko jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Grupa pozostaje przez cały czas trwania wyjazdu w zaufanym gronie uczestników.

Tematy warsztatów wyjazdowych są różne, zależnie od pory roku i potrzeb z nimi związanych.

Wyjazdy trwają 4, 5 lub 8 dni.

Są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wyjątek stanowi warsztat Kobieta zdrowa i piękna z natury, który jest dedykowany wyłącznie kobietom 🙂