Robisz badania, otrzymujesz diagnozę… i wynik podcina Ci nogi.
Jednak
Czy covid to wyrok śmierci?
Czy nowotwór oznacza koniec?
No nie !!!
To dopiero początek Twojej drogi. Choroba niesie pewne przesłanie dla Ciebie, jest jak czerwone światło na drodze wołając:
1. Zatrzymaj się!
2. Przyjrzyj z uwagą swojemu dotychczasowemu życiu!
3. Wyciągnij wnioski!
4. Nie wpadaj w panikę, bo strach paraliżuje i blokuje wyzdrowienie.
5. Odważ się wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie, rozwój, życie i nie licz ciągle na pomoc z zewnątrz.

Choroba nie jest Twoim wrogiem. Ona po prostu pokazuje, co w Tobie domaga się zmiany. Twój dotychczasowy styl życia doprowadził do obecnego stanu. Masz wybór, czy chcesz dalej podążać tą samą drogą, w wiadomym kierunku, czy chcesz ją zmienić. Twoja wola życia, za którą odpowiedzialne są Nerki, podpowie Ci, co dalej. Jeśli jej posłuchasz, pójdziesz nową ścieżką, która z pewnością będzie różna. Może wieść przez góry, doliny, ciemne bory i jasne łąki. Na pewno nie raz zwątpisz, czy oby kroczysz w dobrą stronę. Aby za chwilę doświadczyć, że jednak to odpowiedni kierunek. Na tej drodze poznasz siebie, doznasz prawdziwego życia, spotkasz inspirujące osoby. Uświadomisz sobie, że zaczynasz żyć, bo uczysz się, rozwijasz i nabierasz ciekawości. Widzisz, że zmierzasz do światła pozostawiając w tyle ciemność, w której toczyły się Twoje dotychczasowe lata istnienia. Odkrywasz swój potencjał, a Twój apetyt na życie rośnie w miarę jedzenia. Ustalasz ze sobą swoje wartości i priorytety. Teraz już wiesz, czego chcesz i potrzebujesz. Odważnie po to idziesz i precyzyjnie sięgasz.

Zatem to od Ciebie zależy, czy uznasz chorobę za koniec, czy za początek.

Marzę, aby stworzyć dla Was kilkumiesięczny projekt edukacyjny online w temacie holistycznego dbania o zdrowie, który nazwałabym Akademią Zdrowia i Witalności. Chcę Was zainspirować i wesprzeć Wasz rozwój do bycia samodzielnymi w dążeniu ku równowadze, która objawia się dobrym samopoczuciem. Z sukcesem.
Ciekawy pomysł?
Kto z Was chciałby wziąć w niej udział?
Komu byś ją polecił(a) w rodzinie, w pracy, wśród znajomych?

Serdecznie ❤️


Udostępnij ten wpis
FacebookTwitterEmailPinterest

Może Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments