Kończy się 2021 rok. Żyjemy etapami, odliczamy lata, miesiące, tygodnie. Coś się w życiu kończy, zamykają się pewne drzwi. To, co minęło, minęło. To jest moment, w którym warto się zatrzymać, podsumować, poczuć wdzięczność za doświadczenia z minionego roku i wyciągnąć wnioski. Lecz zanim otworzysz nowe drzwi, zastanów się, czego Ci w nadchodzącym roku potrzeba. Nad czym chcesz się pochylić. Co wypracować. Czemu chcesz poświęcić więcej czasu niż do tej pory. Czym chcesz się cieszyć. Wtedy zaplanuj to, czego Ci trzeba i czego pragniesz. Może chcesz zmienić pracę, albo założyć własną firmę. Może pragniesz stworzyć rodzinę. Może marzeniem Twoim jest wyprowadzka na wieś, w naturę. A może czujesz ogromne zmęczenie i potrzebujesz odpoczynku oraz zadbania o własne Zdrowie. Sprawdź tak naprawdę ze sobą, czego potrzebujesz, czego potrzebuje Twoje ciało.
A pamiętaj, że ciało jest Twoim najlepszym przyjacielem, służy Ci wiernie niezależnie, jak je traktujesz. Jeśli bez uważności, będzie pobolewać, niedomagać, ale dalej wiernie służyć, choć poniżej swoich możliwości. Jeśli z uważnością i szacunkiem, będzie Cię wspierać w Twoich dokonaniach i sprawi, że Twoje życie stanie się przyjemne. Jednak ciało ma swoją wytrzymałość, tzw. datę przydatności, która zależy od tego, jak się z nim obchodzisz.

Gdy już będziesz wiedzieć, czego Ci w nadchodzącym roku potrzeba, gdy to prawdziwie poczujesz, wtedy dopiero otwórz nowe drzwi i wejdź w to, co jest przed Tobą z wiarą, odwagą i ogromną motywacją.

Życzę Ci tego wszystkiego z całego serca.

Jeśli Twoją potrzebą w nadchodzącym roku będzie szczególne zaopiekowanie się sobą i swoim Zdrowiem i zdecydujesz, abym Cię tego uczyła, będę na Twojej drodze dając Ci wsparcie moją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. A plany na 2022 mam inspirujące i bardzo rozwijające.

Spoglądam na nadchodzący rok z ciekawością, czego i Tobie życzę.
Do zobaczenia 🙂

Serdecznie ❤️


Udostępnij ten wpis
FacebookTwitterEmailPinterest

Może Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments