Akademia » Wyjazd "Letnie wakacje dla TWEGO zdrowia"

[ARCHIWUM] Wyjazd "Letnie wakacje dla TWEGO zdrowia"

Data wyjazdu 25 czerwca 2011 - 2 lipca 2011
Osoba prowadząca Anna Krasucka, Ewa Goliszewska (ćwiczenia + medytacjne zajęcia manualne) i Michał Strzelczyk (nauka masażu rozluźniającego + akupresura)
Miejsce Wesołowo (Mazury)
Opis

Wakacyjny wyjazd relaksacyjno - zdrowotny

- Kuchnia i warsztaty gotowania wg Pięciu Przemian
- Pieczenie prawdziwego chleba na zakwasie w piecu opalanym drewnem
- Ćwiczenia odprężające i rozciągające
- Wykłady z Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
- Medytacyjne zajęcia manualne (niespodzianka)
- Podróże w inne kultury lub rowerem przez Mazury
- Relaks w naturze, medytacja i wizualizacja nad wodą
- Masaż odprężający i regenerujący
- i kilka niespodzianek :)

Pełnia lata, najdłuższe dni w roku, czas pełnego rozkwitu i wybuchu energii Yang (energii gorąca, energii jasności). Życie w przyrodzie jest bardzo aktywne, pszczoły zbierają nektar na miód, drzewa zawiązały owoce, które przybierają na masie, aby w końcu dojrzeć, łąki pokryte są różnorodnym kwieciem. Chce nam się dużo czasu spędzać na zewnątrz, aby chłonąć niepowtarzalne zapachy. Chce nam się uprawiać sporty, chodzić na spacery, po prostu czujemy, że znów żyjemy w pełni. Skoro taki cudny czas do nas przychodzi, wykorzystajmy to i spędźmy choć kilka dni na łonie natury, zapominając o troskach dnia codziennego.

Zapraszam Was do starego mazurskiego siedliska w Wesołowie, w samym środku natury.Miejsce to doskonale nadaje się do głębokiego odprężenia i naładowania pozytywną energią. Pełne naturalnego uroku i spokoju, wypełni nas wewnętrzną harmonią.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki kuchni Pięciu Przemian zgodnej z zasadami Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz odprężyć ciało i umysł dzięki ćwiczeniom, a także posłuchać wykładów i nauczyć się więcej na temat prawidłowego funkcjonowanie naszego organizmu i odpowiedniego odżywiania będącego profilaktyką zdrowia. Zapraszam tych, którzy chcą się nauczyć konkretnej, praktycznej wiedzy, aby móc samodzielnie z niej korzystać później w domu.

Pojedźmy razem po zdrowie i relaks :)

Anna Krasucka

Szczegółowy PLAN POBYTU chętnie prześlę na zapytanie :)

Podczas wyjazdu istnieje możliwość skorzystania z usług dyplomowanego masażysty Michała Strzelczyka, którego specjalnością i pasją jest masaż tajski wywodzący się z masażu chińskiego i hinduskiego oraz masaż bańką chińską.
Masaż w wielu kulturach należy obok ćwiczeń do codziennej formy pielęgnacji zarówno ciała jak i ducha.
Bardzo polecam :)

MIEJSCE

Wesołowo położone jest tuż przy kanale Mazurskim oraz jeziorze Oświn z rezerwatem ptactwa. W pobliżu jezioro Mamry oraz miasteczko Węgorzewo – około 12 km, jezioro Rydzówka – około 5 km, można tam dotrzeć rowerami.

Mieszkamy w pensjonacie, który powstał w budynku szkoły z 1918 roku, a fundamenty pochodzą z początku XVIII w. Budynek jest świeżo po remoncie, ale zachowany został dawny klimat. Gotujemy w świetnie wyposażonej kuchni z prawdziwym piecem chlebowym opalanym drewnem. Ćwiczymy w przestrzennej sali z drewnianą podłogą lub na zewnątrz (zależnie od pogody). W pobliżu domu jest staw z pomostem i sad owocowy.

Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (z łazienkami w pokojach i na korytarzu)

Wyżywienie przygotowywane zgodnie z zasadami dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Trzy ciepłe posiłki wegeteriańskie dziennie i przez cały czas dostępne napoje i herbatki odpowiednie do pory roku.

Proponuję zabrać ze sobą własny rower na przejażdżki rowerowe po bezdrożnej i jakże ciekawej okolicy.

Poziom trudności dla wszystkich
Liczba uczestników od 10 do 16
Drukuj stronę
Bądź na bieżąco
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktywnościach Akademii, wpisz poniżej swój adres e-mail.
Wyślij

Możesz również dodatkowo podac imię i nazwisko:

Warsztaty jako prezent

Zrób prezent najbliższym. Podaruj warsztat gotowania!

  Klienci Akademii


  • Nokia Siemens Networks
  • IKEA
  • IMPEL
  • Joga w Parku
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Dom Kultury Śródmieście
  • NZOZ Carolina Medical Center
  • SAS Business Analytics software

Copyright © 2007-2019 Anna Krasucka PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia. Wszelkie Prawa Zastrzeżono. Zawarte na tej stronie treści stanowią prawo autorskie. Logo PIĘĆ SMAKÓW Akademia Odżywiania dla Zdrowia jest zastrzeżonym znakiem towarowym.